Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00
Меню розділу

Не зволікайте, хутчіш до книгозбірні!

Літературно-мистецький фреш, який в рамках проєкту «Дебют у Гончарівці» відбувся 24 березня в актовій залі Херсонської обласної книгозбірні імені Олеся Гончара, ознайомив вимогливого слухача  з плеядою творчих особистостей, котрі роблять свої перші кроки до Говерли визнання.

Виступ молодої письменниці Олени Навроцької з Нової Каховки доповнила власними поетичними рядками студентка Херсонського державного університету Юлія Внукова. Пісні у виконанні вихованців студії Антоніни Потужньої – юної  Влади  Глазової,  молодої  Альони  Глазової та  досвідченої Надії  Градинар, яка  вперше в  житті побувала у Гончарівці, – доповнила  власною піснею поетеса і журналіст Тетяна Пустова. Вразили глядачів своїм виступом  учасники театр-студії «Пересмішники» (керівник – Людмила Стрельцова). Вони на високопрофесійному рівні зіграли театральну постановку  поеми Тараса Шевченка «Титарівна». У відповідь на свою відмінну гру юні актори отримали від глядачів шквал аплодисментів і гучні вигуки «Браво!».

Майстриня рукоділля і хореограф з Білозерки Анжеліка Демура не лише відкрила присутнім чари авторської хореографічної композиції «Крила», а і здивувала виставкою власних робіт: розвиваючі книги з фетру та малюнки на склі. А перша персональна виставка картин херсонського художника Віктора Лисенка «Музика кольору» взагалі вперше за стільки місяців зібрала у Арт-підвалі Гончарівки і творчу юнь, і сивочолих митців – поціновувачів таланту  самобутнього сучасного  художника,  стиль написання картин якого нині має шалений попит у мегаполісах Європи і Азії. Тож не зволікайте,  а хутчіш до обласної книгозбірні  імені  Олеся Гончара.

Олег Олексюк

 

Тронка». – 2021. – 1 квітня. стор. 3.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17181920212223
24252627282930