АртСпротив
Шановні користувачі, відділ мистецтв відкриває новий проєкт АртСпротив. Цей проєкт про херсонських митців, яких війна розкидала по всьому світу. Художники, музиканти, театральні діячі, скульптори, майстри народної творчості змушені були виїхати, аби за межами міста організувати мистецький фронт. Своєю творчістю вони висловлюють власну чітку позицію – «ХЕРСОН – ЦЕ УКРАЇНА!», розповідають про «руський мір» – жорстокий та безжальний. Їх роботи демонструються по всьому світу.
Ми розкажемо про тих митців, які своїми виступами за межами міста, країни допомагають збирати кошти для ЗСУ, про тих, хто в окупації чинили спротив. На жаль, не всі з них дочекались визволення Херсона.
Перші кроки у німецькій мові
Німецька мова є офіційною у Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Люксембурзі, нею говорять більше 90 мільйонів людей. Її важливо знати і для подорожей Європою, і для самовдосконалення, адже немає кращого способу зрозуміти країну та її жителів, ніж вивчити їх мову. Новий клуб Гончарівки "Перші кроки у німецькій мові" допоможе створити базу для подальшого навчання та дозволить обмінятись досвідом під час онлайн-зустрічей.
Коли: Щосереди та суботи з 17:00 до 18:00.
День Соборності України
22 січня українці відзначають важливе державне свято – День Соборності України.
Цього року ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення
незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. 105 років
тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і
боролася за право бути “самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною
державою українського народу”. Цей факт абсолютно руйнує твердження російської
пропаганди, буцімто Українська держава ніколи не існувала, її вигадали більшовики.
Як все відбувалося? Та чому День Соборності не втрачає свого значення сьогодні?
Про це ви зможете дізнатися з нашого інформдосьє «Єдина і неділима»
«Україна Соборна. Разом до перемоги!»Іноземні мови з Гончарівкою
Почались заняття з новою групою англійської мови для початківців у рамках проєкту "Іноземні студії Гончарівки". Поки що ми проводимо заходи онлайн, а тому доступ до зустрічей можливий із будь-якого міста Європи. Цього разу нові відвідувачі познайомились та навчились представлятись англійською мовою.
Скоро сподіваємось зустрітись уже у бібліотеці, а поки що можете приєднуватись до нашого навчання.
Час занять на платформі Zoom:
Вівторок 16:00 - 17:00
Четвер 16:00 - 17:00
Задавайте питання за тел.: 050-9437601Подаруй бібліотеці книгу!
У цьому році Гончарівка відзначає своє 150-річчя. До святкування ювілею пропонуємо зробити свій власний дарунок користувачам нашої книгозбірні.
Курс «Плетіння з намистин фулеренами»
Розпочався новий курс для початківців «Плетіння з намистин фулеренами». Також можливе індивідуальне навчання. Заняття адаптовані для людей зі значними порушеннями зору. Курс веде майстриня та спеціаліст з орієнтування для незрячих Світлана Кандала. Чекаємо у центрі для користувачів з особливими потребами (І поверх) щочетверга об 11.00. Довідки за тел.: (095) 686-15-37.
УВАГА: при собі необхідно мати документ про повну вакцинацію проти COVID-19!Ранкові заняття з української мови
Кажуть, гарний день починається з доброго ранку. А незвичайний, змістовний і плідний ранок можна розпочинати в бібліотеці. Шановні молоді матусі, які мають вільний час після відведення діток до садочку! Дорогі бабусі та дідусі, сповнені заряду бадьорості зранку! А також усі, хто рано прокидається і шукає можливість для власного розвитку в першій половині дня! Запрошуємо вас на ранкові заняття з української мови в Гончарівці щовівторка о 10.00. Попередній запис обов'язковий. Чекаємо вас! Місце зустрічі: відділ наукової інформації та бібліографії (ІІІ поверх). Довідки за тел.: 32-18-30; 099-31-58-133.
УВАГА: при собі необхідно мати документ про повну вакцинацію проти COVID-19!Клуб «КЛІО» запрошує!
Шановні херсонці! Щиро запрошуємо вивчати історію України та краю разом із нами! Клуб любителів історії «КЛІО» – це: лекції з історії від залюблених у свою справу фахівців; презентації цікавих книжок; незабутні історичні вечори; участь у польових дослідженнях; жваве та змістовне спілкування; щира атмосфера. Засідання відбуваються кожен другий і останній четвер місяця о 16.00 у відділі наукової інформації та бібліографії (ІІІ поверх).
УВАГА: при собі необхідно мати документ про повну вакцинацію проти COVID-19!