Відділ абонемента

Відділ абонемента є одним із підрозділів бібліотеки, який видає книги та періодичні видання користувачам додому. Щорічно наш відділ відвідує майже 4 тисячі херсонців різного віку. Це і не дивно, адже у нас можна не лише підібрати для себе літературу, але й змістовно провести свій вільний час у колі однодумців, одержати естетичну насолоду і психологічну розрядку!

Універсальний книжковий фонд відділу з різних галузей знань налічує понад 55 тисяч примірників сучасної української та зарубіжної літератури, наукових, довідкових та популярних видань.

Якщо не знаєте, що почитати, не переживайте: ви завжди можете отримати поради від наших спеціалістів. Крім того, ми пропонуємо постійно діючі огляди книжкових новинок, які допоможуть користувачеві визначитися з вибором літератури. Також ми складаємо рейтинги найчитаніших книг за версією читачів Гончарівки і оприлюднюємо їх на сторінці «Нові надходження до відділу абонемента».

Читачі можуть користуватися літературою протягом 15 днів, але є можливість продовження терміну до 45 днів. Також ми пропонуємо скористатися новою актуальною послугою – продовжити термін користування книгами та замовити документи із фондів відділу в онлайн-режимі.

При відділі діє «Виїзний абонемент», у рамках якого бібліотекарі надають послуги зареєстрованим користувачам безпосередньо за місцем їх роботи. За 10 років існування послуги її постійними користувачами стали працівники багатьох установ міста. Це, зокрема: Державний архів Херсонської області, Херсонська загальноосвітня школа №18, Обласний центр діагностики, Херсонський центр зайнятості, Обласна державна адміністрація та ін. Якщо ваша організація також бажає стати базою для «Виїзного абонемента», пишіть нам на електронну пошту: ichounb@gmail.com.

У нас ви можете завжди розраховувати на ввічливе обслуговування у затишному приміщенні та на професійну майстерність фахівців!

Зав. відділом: Богданова Сонія Яківна
1-й поверх
Тел.: (0552) 26-63-97

Календар подій

     12
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день