Головна Новини У бібліотеці відкрилася фотовиставка «Життя в моменті» молодого фотохудожника Микити Билима

У бібліотеці відкрилася фотовиставка «Життя в моменті» молодого фотохудожника Микити Билима

23.07.2021 11:12

Гончарівка давно стала тим простором, де творці прекрасного можуть презентувати спільноті свою творчість. Так, 20 липня відбулося відкриття фотовиставки молодого та перспективного фотохудожника Микити Билима. «Наше життя – в моменті, тому треба встигнути залишити його назавжди», – улюблена фраза Микити. І тому невипадково експозиція отримала назву «Життя в моменті».  

Відкриття першої персональної виставки неможливо без участі тих, хто підтримує митця на творчому шляху, а інколи – стає вчителем і наставником. Привітати свого учня прийшов керівник фотогуртка «Око», член Союзу фотохудожників України Ростислав Швець. Пан Ростислав зазначив, що Микита – талановитий та перспективний фотохудожник, а його роботи насичені любов’ю до життя, і побажав подальших успіхів та творчої наснаги.

Завітали на фотоекспозицію молодого художника й поважні метри  фотомистецтва. Так, заслужений діяч мистецтв культури України, тележурналіст, поет, прозаїк Василь Мелещенко, який позитивно оцінив творчість Микити Билима, відзначив кілька робіт та побажав подальших успішних фотопроєктів. Юрій Шапко – відомий херсонський скульптор та член Національної спілки художників України зазначив, що Микита Билим має особливий погляд на звичайні речі, і дуже добре, що він намагається їх упіймати та передати іншим.

На завершенні Микита розповів, як створював свої роботи, і відзначив ті, що йому найбільше подобаються.

Виставка «Життя в моменті» триватиме до середини серпня. Запрошуємо помилуватися дивовижними фото (зал каталогів, ІІІ поверх).

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день