Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

Відділ абонемента

Співробітники відділу реалізують проєкт «Виїзний абонемент», у рамках якого надають послуги з видачі літератури користувачам безпосередньо за місцем їх роботи. За час існування проєкту постійними користувачами бібліотеки стали працівники багатьох установ міста:Державного архіву Херсонської області, Херсонської загальноосвітньої школи №18, Центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні, Херсонського обласного центру зайнятості, обласної державної адміністрації, МКП «Херсонський водоканал» та ін.

Якщо ваша організація також бажає стати базою для «Виїзного абонемента», пишіть нам на електронну пошту: ichounb@gmail.com.

У нас ви можете завжди розраховувати на професійну майстерність та ввічливе обслуговування фахівців!

 

Відділ абонемента є одним із підрозділів бібліотеки, який видає книги та періодичні видання користувачам додому. Щорічно наш відділ відвідує майже 4 тисячі херсонців різного віку. Це і не дивно, адже у нас можна не лише підібрати для себе літературу, але й змістовно провести свій вільний час у колі однодумців, одержати естетичну насолоду і психологічну розрядку!

Універсальний книжковий фонд відділу з різних галузей знань налічує понад 55 тисяч примірників сучасної української та зарубіжної літератури, наукових, довідкових та популярних видань.

Якщо не знаєте, що почитати, не переживайте: ви завжди можете отримати поради від наших спеціалістів. Крім того, ми пропонуємо постійно діючі огляди книжкових новинок, які допоможуть користувачеві визначитися з вибором літератури. Також ми складаємо рейтинги найчитаніших книг за версією читачів Гончарівки і оприлюднюємо їх на сторінці «Нові надходження до відділу абонемента».

Читачі можуть користуватися літературою протягом 15 днів, але є можливість продовження терміну до 45 днів. Також ми пропонуємо скористатися новою актуальною послугою – продовжити термін користування книгами та замовити документи із фондів відділу в онлайн-режимі.

Зав. відділом: Богданова Сонія Яківна
1-й поверх
Тел.: (0552) 26-63-97

Календарь событий

    1 2 3 4
5 67891011
12131415161718
19202122232425
2627282930