Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Чудовий привід для зустрічі

Меню розділу

 Чудовий привід для зустрічі 

До міжнародного дня толерантності творча спілка «Янтарный дракон» у Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О. Гончара провела арт-паті «Межі терпимості". Подібні творчі вечірки беруть свій початок з 2003 року ініціативи херсонських художників.

— Чимало творчих людей працюють «у стіл»: пишуть, малюють, фотографують і відкладають роботи собі в шафу. Тільки ті, хто входить до творчого союзу, мають у своєму розпорядженні виставкові зали, в інших можливості представити власні роботи щоразу бракує, - ділиться думками керівник Херсонського регіонального інформаційного центру, головний редактор порталу АртКавун Микола Кошелюк. - Аби ці «інші» також мали змогу продемонструвати свій мистецький потенціал, ось уже 7 років поспіль по кілька разів на р бібліотеці відбуваються подібні заходи - зустрічі художників, поетів, музикантів, перфомерів. Сьогодні серед херсонських митців присутні творчі особистості з Миколаєва, Москви.

Подібні заходи влаштовуються для того, аби старі знайомі зустрілися ще раз, а нові особистості — познайоми­лися і відкрили себе одне одному. Час від часу народжу­ються нові проекти, презентуються виставки. Так, з пер­сональними фотовиставками дебютували члени фотоклу­бу «Свіжий погляд» Наталія Алтипіна («Узоры дней») та Ксе­нія Мільченко («Кожному своє»). Ксенія вчиться на дизай­нера, обожнює фотозйомку. У «Межах терпимості» дівчи­на дебюту вал а з персональними роботами.

- На виставці представлені як старі фото, зроблені кілька років тому, так і нові,—розповідає Ксенія. — Фотографую на жанрову тематику, полюбляю займатися предметною та портретною зйомкою. Натхнення приходить саме. Буває; береш до рук фотоапарат, бачиш кадр і знімаєш.

У рамках арт-паті пройшли презентація фільму «Генсбур. Любов хулігана», відкриті фотозмагання, а також ви­ступи Катерини Кєнаревої (Москва), «Город неспящих» (Херсон), СТМ «Тэя» з концертною програмою.

Олеся Товсточуб

// Новий день. – 2010. – 2 груд. (№49). – С.18.

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
293031