Батьки в шоці: новий погляд на виховання

В80186
37.018

Б 88
Бронсон По.
Батьки в шоці: новий погляд на виховання/ П. Бронсон; Е. Меррімен; пер. І. Семенюк, голов. ред. А.А. Клімов - Харків : Ранок, 2019. - Книга у бібліотеці завдяки Українському інституту книги (УІК) (інв. № 1126352). - Інтернет-ресурси та бібліогр.: с. 339-[397]. - 396, [3] с., ISBN 978-617-09-3855-8
Місце зберігання: Читальний зал (1), Абонемент (1)
Предметні рубрики: Діти -- Сімейне виховання
УДК: 37.018.1
Жанр: Нон-фікшн

Анотація:

Як ви виховуєте свою дитину? Читаєте спеціальну літературу, слухаєтеся власних батьків, радитеся з сусідами? А може, покладаєтесь на інтуїцію й життєвий досвід? А раптом вам скажуть, що всі звичні уявлення про виховання хибні? По Бронсон та Ешлі Меррімен написали саме про це — про стереотипні принципи виховання, що насправді не дають очікуваного ефекту. Вони говорять про похвалу, обман і складний підлітковий вік. А також про те, чи потрібно розмовляти з немовлятами і що робити, якщо під час сімейного обіду почалася сварка. Спираючись на численні дослідження, автори спробували відповісти на найпоширеніші питання та зосередитися на типових ситуаціях, з якими стикається більшість батьків.

Анотація бібліотекаря:

Книга «Батьки в шоці» розкриває стереотипні принципи виховання дітей, що насправді не дають очікуваного ефекту. Натомість автори наводять більш ефективні, сучасні підходи до виховання дітей.

Провіши науковий аналіз, автори доводять, що більшість стратегій сучасного суспільства щодо виховання дітей призводять до зворотнього ефекту – тому, що ключові зміни у суспілстві в науці були пропущені. Нічого подібного до інструкції з виховання дітей, NurtureShock потрапляє в суть того, як ми ростемо, вчимося і живемо. Книга поетапно пояснює як виховувати дитину під час її росту, навчання та подальшого життя.

Бестселер New York Times.
Одна з найбільш продаваних книжок 2009 року на Amazon.

Фотоматеріали

Цитати

  • "За останні 10 років у галузі психології виокремився новий напрям. Учені сфокусувалися на вивченні не клінічних пацієнтів з патологіями, а здорових та щасливих людей, маючи на меті дізнатися про їхні звички та цінності, а також чому, з погляду неврології, вони стали такими успішними. Ці нові опорні точки змусили нас багато зрозуміти про важливість позитивних емоцій, як-от стійкість, щастя та вдячність."
  • "Філософи вже давно наголошували на важливості вдячності. Цицерон назвав вдячність матір'ю всіх інших чеснот. Шекспір описував невдячність як нелюда з серцем з мармуру, а, засуджуючи дитячу невдячність, називав її страшнішою за морське чудовисько. Однак до дослідження Еммонса ми не могли точно сказати, як пов'язані між собою вдячність і почуття благополуччя. Звичайно ж, вони взаємозалежні, але саме Еммонс показав, що почуття вдячності можна розвиватиокремо, від чого з'явиться відчуття благополуччя."

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

      "Виховальний шок" - термін, що зазвичай уживається, коли мова йде про паніку, поширену серед молодих батьків. Ця книга викличе такий самий шок, адже за допомогою нових приголомшливих знань вона покаже, від яких стереотипів щодо дітей нам варто відмовитись. Детально проаналізувавши наукові дані та перевіривши докази, ми стверджуємо, що новий погляд на розуміння дітей став не лише природним та логічним, а й очевидним. Ми зрозуміли, що багато з того, чим ми раніше керувалися, було лише спробою видати бажане за дійсне. Спершу переживши шок, згодом ми стали сприймати та розуміти дітей інакше...

      Метою цієї книги не є почати бити на сполох, а навчити нас думати інакше - більш чітко та ясно - щодо власних дітей. Невеликі корективи у нашому мисленні сьогодні можуть на довгий час змінити характер майбутнього суспільства, і кожен з нас може це зробити.  

Інформація розміщена на звороті обкладинки книги.

Календар подій

     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 2324
25262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день