Головна Ресурси Інтернет Херсонські регіональні ресурси Офіційні сайти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Офіційні сайти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

khoda.gov.ua/


"Херсонська обласна державна адміністрація"

Офіційний сайт, головні розділи якого: Паспорт області, облдержадміністрація, Промисловість, транспорт та зв´язок, Реальний сектор, Регулярні акти, Україна у Великій Вітчизняній війні. Є відомості про історію, культуру, освіту, медицину, сім´ю та молодь, спорт, туризм, надзвичайні ситуації та геоінформаційну систему області; суспільство і політику, державні закупівлі, зовнішньоекономічну діяльність, інтеграцію України до ЄС, енергоносії та ін.

khor.gov.ua


"Херсонська обласна рада"

На офіційному сайті Херсонської обласної ради представлені розділи: Відомості про обласну раду, Документи обласної ради, Регіональні цільові програми, Прийом громадян посадовими особами обласної ради, Закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти, Доступ до публічної інформації, Інтернет-ресурси Херсонської області, Інформація для районних і міських рад, Календар подій, Довідник  і багато іншого. Є також консультаційний форум, гаряча лінія, підписка на новини, відомості про Херсонську область.

www.city.kherson.ua


"Херсонський міськвиконком"

Список депутатів, склади комісій. Бюджет міста. Інвестиційні пропозиції. Правила прийому громадян. Зразки бланків і заяв. Інтернет-приймальня. Про місто. Стрічка новин. Анонси подій.

 

Календар подій

    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 131415161718
19202122232425
2627282930  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день