Іноземні мови

www.lingvisto.org


Мовна енциклопедія "Lingvisto"

На цьому сайті представлені матеріали для тих, хто вивчає іноземні мови. Представлена велика база унікальних статей по лінгвістиці.

www.englishclub.com


English Club - курси англійського он-лайн

Безкоштовне навчання - граматика, вимова, аудіювання, навики читання і письма, лексика, розмовні навики. Ігри, тести і чат.

www.langust.ru


Langust

Сайт центру іноземних мов Langust. Багато корисних статей, пов'язаних з вивченням англійської мови і іноземних мов взагалі. Представлені матеріали по методиках вивчення мови, також розміщені методичні матеріали і тексти різних посібників. Окремий розділ присвячений мистецтву перекладу, складнощам і різним підходам.

www.native-english.ru


Native English

Сайт повністю присвячений вивченню англійської мови, містить багато корисної інформації: граматика, статті по вивченню, тести, топіки, програми, ідіоми, форум та ін. Всі матеріали безкоштовні і будуть цікаві людям, що вивчають англійську мову.

www.abc-english-grammar.com


АВС - англійський для всіх

Цікаву програма по вивченню англійської мови, що включає граматику, вправи, тексти, словник і багато іншого. У розділі "Завантажити" представлена велика кількість книг і текстів англійською мовою. Можна отримати безкоштовну онлайн-консультацію у автора сайту по різних аспектах вивчення англійської мови.

www.study.ru


Англійська мова

Один з найпопулярніших сайтів для тих, хто вивчає англійську мову. Портал містить розділи: Уроки онлайн, Репетитори, Граматика, Рейтинг курсів, Тести, Ігри он-лайн, Англійські топіки, Колекції, Розмовники, Форум, Каталог ресурсів. 

www.deutsch-uni.com.ru


Німецька мова online

Колекція матеріалів для поглибленого вивчення німецької мови: граматика, усні теми, тематичні статті. Методичний матеріал для викладачів: вірші і пісеньки, п'єси, загадки, скоромовки, лічилки, методичні рекомендації.

www.yanko.lib.ru


Німецька мова. Універсальний довідник.

Електронна версія унікального посібника допомоги Лутца Маккензена, одночасно є книгою для читання, вдосконалення німецької вимови, розширення і поповнення словарного запасу, а також підручником по виробленню сучасного стилю в письмі і усній мові.

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день