Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Гостьова книга

Ви можете залишити своє повідомлення.
Але пам'ятайте - ця гостьова книга є премодерованою, тобто ваше повідомлення з'явиться тількі після схвалення модераторів. Це зроблено виключно з метою недопущення спаму та ненормативної лексики.
 

Коментарі

Максим
24.12.2020 11:31
Гарна організація, відповідальні люди, море ідей - це все колектив бібліотеки!
Так тримати, Ви на правильному шляху!
Колектив військовослужбовців в/ч А1836
23.02.2020 16:05
Дякуємо за відмінну, пізнавальну екскурсію та проведений час в Вашій бібліотеці. Ми дізнались багато нового та цікавого. Отримали масу задоволення, час пролетів непомітно. Особлива подяка всім працівникам, відділу Абонемент у допомозі проведення цієї зустрічі. З повагою військовослужбовці в/ч А1836.
Alisha
23.02.2020 15:01
Доброго дня) Дуже приємно кожного разу приходити до бібліотеки, багато цікавих напрямків. кожного разу щось нове. Саша дякую за допомогу з листівкою)))
Юлія
17.12.2019 11:17
Большая благодарность Оксане Шестаковой за организацию мероприятий для особенных деток Волшебница. Видно, что человек не просто делает свое дело хорошо, но и душей переживает.
Побольше бы было людей таких в библиотеках.
Наталья Гайдай
05.12.2019 19:00
Мы, родители молодежи с особыми потребностями, в восторге от мероприятий недели альтернативных терапий в рамках Zабалки. Общение с Кимико очень хорошо влияет на нашу молодёжь. Очень глубокое впечатление произвели кукло-терапия и изо-терапия. Огромная благодарность спикерам и огранизаторам.
Колектив відділення морально-психологічного забезп
27.09.2019 08:26
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Окреме вітання відділу абонемента та завідуючій Богдановій Софії Яківні!!!
Колектив відділення морально-психологічного забезп
26.09.2019 16:33
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме Ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Окрема подяка відділу абонемента та завідуючій Богдановій Софії Яківні.
Хесед Шмуэль
26.06.2019 13:43
20 июня 2019 года более 20 человек, подопечных благотворительного центра "Хесед Шмуэль" посетили библиотеку. Интересную, увлекательную экскурсию для них провела Пинчук Оксана Анатольевна.В каждом отделе радушно встречали и знакомили со своими возможностями. Посетители задавали интересующие их вопросы. Особенно восхищались люди "золотого возраста" инновационными технологиями. Надеемся, что наши встречи в храме книги будут продолжены.
Anonymous
14.06.2019 11:06
Працівники КУ Великоолександрівська РЦБС щиро вдячні керівництву ХОУНБГ імені О.Гончара за можливість професійного спілкування під час форуму молодих бібліотекарів "Лідери змін" в селі Стрілкове Генічеського району, окрема подяка  за книжковий подарунок від корпорації "Ранок" ..Море позитиву, вражень, професіоналізму, іновацій, цікавих зустрічей. А гра "Світ громад" була просто КЛАС!!! До наступної зустрічі!
Галина
12.06.2019 13:30
Шановні колеги! Хочу подякувати керівникам обласної бібліотеки за високу організацію Форуму молодих бібліотекарів Херсонщини "Лідери змін". Сподобались практичні поради колег із Києва, Хмельницького та Херсона.Отримали багато вражень, перейняли цікавий і корисний досвід бібліотечних новацій. Всі отриманні знання обов`язково будемо запроваджувати у своїй роботі.
Микола
29.03.2019 12:39
Шановні друзі і колеги!

І задоволенням хотілося б порекомендувати електронну бібліотеку andronum.com, де можна завантажити безкоштовно, а також читати безкоштовно на самому сайті класичні твори українських та зарубіжних письменників. Особливо хотілося би звернути увагу на розділ «Шкільної літератури» в якому представлені як повні тексти творів, так і короткі перекази для школярів будь-якого віку.
Anonymous
16.03.2019 11:40
Скарга.
Доброго дня. На третьому поверсі бібліотеки постійно проводяться презентації, вистави, концерти, репетиції та інші масові події. При тому, що в бібліотеці є велика актова зала, більшість заходи відбуваютсья з підключенням апаратури, через що звук лунає по всій будівлі. Через постійний шум вкрай складно займатись власними справами або відвідувати бібліотеку за прямим призначенням.
Будь ласка, з поваги до відвідувачів бібліотеки, перенесіть проведення всіх заходів в ізольоване приміщення актової зали. Тобто, проводьте їх у місці, яке прямо для цього призначено, а не на відкритому просторі третього поверху. 
З повагою, Дмитро Багненко.
Admin
Шановний читачу!

Трансформація бібліотек у сучасні культурні центри та центри розвитку громади передбачає розширення дозвіллєвих послуг для різних категорій користувачів. Саме тому, у нас дійсно проводиться значна кількість різноманітних заходів. Але, на жаль, не завжди формат заходів дозволяє проводити їх в актовій залі або інших закритих приміщеннях бібліотеки, тому для деяких з них використовується майданчик третього поверху. Для того щоб забезпечити спокійні умови для роботи користувачів у разі проведення цих заходів в подальшому, ми плануємо обладнати в бібліотеці спеціальну локацію, так звану «зону тиші», за прикладом європейських книгозбірень, що забезпечить комфортні умови для різних потреб користувачів. А поки що, Ви можете звертатись до бібліотекаря, який запропонує Вам, на час проведення заходу, інше затишне приміщення для роботи.

З повагою,

Адміністрація
Наталья Гайдай
25.01.2019 07:57
Еще раз ОГРОМНАЯ БЛАГОДАРНОСЬ библиотеке за проект "звичайна роль- особливий актор". Возможность творчески развиваться и рости под руководством профессионлов. Спасибо Надежде Ивновне за идею всех объединить в одном проекте! За возможность общаться с неподражаемой Ириной Владимировной. Отдельная благодарность Оксане Шестаковой за сопровождение проекта и неутомимый труд в его подготовке! Надеемся на дальнейшую плодотворную совместную работу.
Якубенко Наталья
24.01.2019 11:29
Уважаемая Надежда Ивановна и сотрудники библиотеки,  большое спасибо  вам за организацию, поддержку, помощь в создании и реализации инклюзивного театра с особенными актерами  при библиотеке. Моей дочери - аутисту очень понравилось участие в спектакле и возможность быть актрисой. Это было где-то неожиданно и для меня. Огромное Вам спасибо за поддержку нас родителей особенных  детей, за возможность нашим детям получать новый опыт и открывать свои таланты и умения. Большое сасибо за то, что Вы делаете для нас. . 
Anonymous
24.01.2019 10:29
Большое спасибо Надежде Ивановне и Оксаночке за поддержку и помощь в инклюзивном театре.Дети и родителли получили уйму приятных эмоций и впечатлений,а общество немного больше узнало об особенных людях.Спасибо!
Наталья Гайдай
17.11.2018 21:27
Хочется выразить огромную благодарность Надежде Ивановне  за идею создания театра особенных актеров в библиотеке. Возможность общаться с профессиональными режисерами - это огромная поодержка для наших самодеятельных любительских коллективов.

Отдельное спасибо сотруднику отдела по работе с людбми с особыми потребностями Оксане Шеринговской за идейное вдохновление и постоянную поддержку проекта "Зачарованного кукольного театра". 
Світлана
10.11.2018 15:36
Сьогодні відвідала вже третю творчу зустріч з українськими сучасними авторами в межах проекту "Говоримо українською. Читаємо українське". Прийшла за українським словом та знайомством з новими авторами. Отримала не лише поштовх до читання, отримала набагато бльше: сіплкування, знайомство з цікавими особистостями. Вдячна організаторам за теплу атмосферу та приємно проведний час.
Відюк Надія
24.10.2018 12:19
З 2018 року бібліотекарі коледжів стали повноправними членами бібліотечної спільноти Херсонщини. І вцьому великий плюс. За останні півроку ми вдруге побували в книгозбірні з питань підвищення кваліфікації. Хочемо висловити подяку кервіництву та фахівцям бібліотечної справи, які допомагали нам у навчанні. Окремо хочеться подякувати Сватулі Тетяні Леонідівні за змістовні лекції.

                                         З повагою бібліотекарі коледжів Херсонщини.
Надія Васильєва
26.09.2018 12:05
Доброго дня, шановний колектив універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара!

Хочу подякувати Вам за чудове свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке відбулося 25 вересня 2018 року. Свято  справді було драйвовим! Користуючись нагодою хочу привітати колег з професійним святом! Побажати нам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у нашій благородній просвітницькій справі.
Олена Миколаївна Радова
24.09.2018 05:27
Шановна Надіє Іванівно!

Від щирого серця вітаємо Вас та Ваш колектив з Всеукраїнським днем бібліотек!

Херсонська обласна універсельна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара виконує в суспільстві високу місію - забезпечує доступ до знань, розвиває культуру. Треба згадати в цей день про тих, хто вірно служить своїй країні на ниві культури та освіти. Ваша терпляча, безкорисна робота викликає глибоку повагу і захоплення.

Дякуємо Вам за плідну співпрацю з Обласним навчально-методичним центром культури і мистецтв та школами естетичного виховання м. Херсона та області.

Від усієї душі бажаємо і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

З повагою

Олена Миколаївна Радова

Заслужений працівник культури України,

директор КУ "Обласний

навчально-методичний центр

культури і мистецтв" ХОР
Боровикова Римма
23.08.2018 09:11
         22 серпня працівники краєзнавчого відділу запросили бажаючих на екскурсію "Український Херсон". Ми пройшли вулицями нашого Херсона, почули багато нового про місто, про людей, які жили та боролися  за українську мову. І ми вже по-новому будемо бачити місто. Багато і цікаво про всі події зі становлення української мови у Херсоні розповіли пані Оксана та  пані Світлана, які є справжніми професіоналами своєї справи. Вдячні за змістовну та пізнавальну екскурсію.
Тарас
26.07.2018 20:07
Додайте ще будьласка на сторінку http://lib.kherson.ua/en-translate-online.htm онлайн-перекладач від OpenTran http://opentran.net/?ua - якість перекладу не гірший за всі інші перекладачі.
Admin
Шановний Тарасе, дякуємо за інформацію. Перекладач вже додано до нашого каталогу "Ресурси Інтернет".
Anonymous
18.06.2018 06:54
Ірина Кравець

Колектив центральної бібліотеки дуже вдячний директору КЗ "ХОУНБГ імені О.Гончара " ХОР Коротун Надії Іванівні, завідувачу науково - методичним відділом Сватулі Тетяні Леонідівні за можливість бути учасниками виїзної сесії "Туризм як тренд: інноваційна діяльність бібліотек на допомогу розвитку громади". Ці три дні були насичені конструктивним професійним спілкуванням, навчанням, креативністю,активним відпочинком.Це була сучасна навчальна платформа для сучасних бібліотекарів!!!!!

Ми сподіваємось на продовження таких заходів.

 
Анастасія
12.06.2018 10:28
Доброго дня! Хочеться звернутися до адмінстрації бібліотеки. Я живу поряд з цією чудовою книгозбірнею, тому дуже багато часу проводжу в її стінах. Тут проводяться безліч цікавих та пізнавальних заходів. Ось тільки чому немає жодної зустрічі з сучасними українськими письменниками? Ось у бібліотеці Б. Лавреньова проходили зустрічі і з Максом Кідруком, і з братами Капрановими, і ось вчора там була зустріч з Дарою Корній. Шановні, чому це не в обласній науковій бібліотеці? Зате ось вже другий тиждень стіни Гончарівки здригаються від дитячого вереску. Це називається "літо в бібліотеці". І дитинчата 9 -13 років просто зносять дах обласній науковій бібліотеці. Хоча перш за все саме обасна наукова бібліотека повинна пропагувати книгу і знайомити мешканців міста з сучасними українськими авторами. А не влаштовувати дитячий табір у своїх стінах! Сумно все це
Admin
Доброго дня, шановна пані Анастасія!

Дякуємо за Ваше зауваження. Обов'язково врахуємо його в подальшій роботі. Але хочемо повідомити Вас, що і в нашій книгозбірні проходять зустрічі відвідувачів із сучасними українськими письменниками. Наші читачі мали змогу поспілкуватись з такими письменниками як: брати Капранови, Жанна Куява,Люко Дашвар, Надія Мориквас, Тетяна Грунська, Марія Чумарна, Юлія Качула, Дара Корній, Галина Пагутяк та ін. Сподіваємось побачити і Вас на наступних зустрічах. Відповідну інформацію Ви можете отримувати на нашому веб-сайті та у соцмережах.

Що стосується програми "Літо в бібліотеці", то  враховуючи те, що бібліотека сьогодні є публічною і обслуговує різні вікові категорії населення, заходи цієї програми відвідують як дорослі люди, так і діти та підлітки з пришкільних таборів міста і області.

В рамках заходів даної програми бібліотекарі проводять майстер-класи, в інтерактивній формі надають корисну інформацію та знайомлять з різними аспектами життя: проблемами збереження екології, історією України та краю, мистецтвом та літературою, правилами користування інтернет, сучасною бібліотекою тощо. Але, на жаль, якщо доросла аудиторія дотримується норм поведінки, то дітям дуже важко чинно ходити залами книгозбірні та зберігати тишу, особливо якщо захід передбачає змагання між учасниками. Можливо, якщо Ви почуєте відгуки відвідувачів цих заходів, як дітей, так і дорослих - Ви зміните свою думку.

З повагою, адміністрація
Марина Авдеева
05.06.2018 17:05
Спасибо сотрудникам центра по работе с читателями с особыми потребностями за организацию такой нужной нам встречи с работниками органов правопорядка.Надеюсь,это только начало для выстраивания конструктивного диалога.Слова благодарности организаторам встречи-Шестоковой Оксане Николаевне и Мирошниченко Наталье Алексеевне.Спасибо от нас всех родителей наших "Зачарованных детей".
Наталія Лупіна
23.05.2018 10:29
Група слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської та іспанської мов відвідали семінар-тренінг з медіаосвіти на базі інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" (тренер О.В. Єрохіна). Присутні дізналися про сучасні медіаресурси та їх використання на уроках  іноземної мови. Навчання проходило в інтерактивній формі та невимушеній атмосфері, з максимальним залученням присутніх. Вчителі отримають сертифікати учасників та пакети з ресурсними матеріалами. Висловлюємо вдячність організаторам заходу Мащенко О.О., Донченко Т.В. та Каценко І.А.
Скоробогата Тетяна
23.05.2018 09:13
Сьогодні у складі групи слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов відвідала семінар-тренінг "Медіаосвіта", тренер Оксана Єрохіна. Протягом усієї зустрічі була дружня та тепла атмосфера. Цікаво, повчально та змістовно. Хотіла отримати практичну інформацію - отримала. Бажаю подальших творчих успіхів співробітникам відділу документів іноземними мовами та центру "Вікно в Америку"!!!!
Людмила
17.05.2018 13:21
Хочу подякувати працівникам методичного відділу за допомогу в плануванні роботи, вчасні поради, доцільні коментарі, а також інформацію, яка  оперативно розміщується на сторонці «Методист  on – line». Саме там я дізналася про відбір учасників у конкурсі в рамках проекту “Участь через залучення”  Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ).  Мою кандидатуру було відібрано на участь у проекті. І надалі буду відслідковувати новини сайту науково – методичного відділу. .  Шановні колеги, Ваша підтримка безцінна. Л.Зуєнко, КЗ "НЦРБ"
Anonymous
23.04.2018 08:19
Шановні колеги! Щиро дякуємо Вам за чудовий вебінар зі стратегічного планування для бібліотек. Працівники Херсонської централізованої бібліотечної системи дізналися багато нового і корисного. Ваші матеріали допоможуть нам в розробці ефективної загальносистемної стратегії розвитку.
КЗ "Скадовська ЦБС"
11.04.2018 11:16
Кожного разу, відвідуючи Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О.Гончара розумієш –  є до чого прагнути, що  змінювати, чому вчитись, і найголовніше – у кого! Дякуємо  колективу книгозбірні  за можливість взяти участь у святі «Вся Україна славить і вітає свого співця – Олеся Гончара», яскравому, змістовному, креативному та цікавому. Майстерно організоване, воно стало справжнім вінцем та гідним завершенням циклу заходів з нагоди 100-річного ювілею митця.  Серед них – Велика літературна естафета «Гончар крокує Херсонщиною», до якої активно долучились і  книгозбірні Скадовського району, про свідчать Диплом та цінні подарунки.

В свою чергу, зичимо багато блискучих перемог колективу «Гончарівки» на чолі зі справжнім професіоналом Н.І. Коротун та плідної співпраці з колегами у реалізації нових ідей задля  процвітання бібліотечної галузі на Херсонщині.
Anonymous
11.04.2018 09:11
Шишкіна Людмила

 Традиційно, з великим розмахом пройшла Обласна літературна естафета "Олесь Гончар крокує Херсонщиною", організована Вами, шановні колеги. Урочисте підбиття підсумків - це справжня феєрія почуттів, симбіоз музики, високого літературного слова, творчих зустрічей. За цим всим,всім зрозуміло, стоять вмілі організатори та справжні патріоти своєї справи. Хочу звернутися до Генерального директора бібліотеки Коротун Надії Іванівни зі словами глибокої подяки за увагу до сільських бібліотек, за вміння знаходити можливості матеріального заохочення в непростий час, за незабутнє свято. З повагою директор бібліотечної мережі Білозерщини Шишкіна Людимила.
Бериславська районна центральна бібліотека
11.04.2018 08:59
Щиро вдячні організаторам свята «Вся Україна славить і вітає свого співця – Олеся Гончара». Бібліотеки нашої ЦБС  намагаються, як можна частіше брати участь в таких заходах.  Ми отримали чудові враження від спілкування з колегами, від змістовної та цікавої виставки, присвяченої  100 – річчю О. Гончара. Також сподобалися концертні виступи. Приємно було те, що роботу бібліотек  нашого району було відзначено Дипломом та цінним подарунком. Щиро дякуємо, все дуже сподобалося. Особливо хотілося відзначити, що кожен захід бібліотеки стає цікавішим і масштабнішим.
Надія Васильєва
11.04.2018 08:51
       Доброго дня шановні колеги! Від усіх працівників книгозбірень Новотроїцького району, хочу подякувати організаторам Великої літературної естафети «Гончар крокує Херсонщиною». Бібліотеки Новотроїцького району активно включились в літературну естафету, із 27 бібліотек в естафеті прийняли участь 24. Також ми дякуємо Херсонській обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та  особисто її генеральному директорові Надії Коротун, за організацію та проведення ювілейного свята «Україна славить Олеся Гончара» та за високу оцінку щодо участі бібліотек нашого району в літературній естафеті.

З повагою,

Директор Новотроїцької ЦРБ 

Надія Васильєва
Наталья Гайдай
04.04.2018 17:32
Хочу поблагодарить работников отдела обслуживания - творческой площадки "Maker Space", особенно Алексееву Юлию Игоревну, за внимание, терпение и уважение к ребятам из группы "Зачаровані діти". Нам очень нравится осваивать новые технологии - 3D ручку, эл. швейную машинку и управляемого робота на вашем пространстве!
НВК № 48 Херсонської міської ради
22.03.2018 11:01
        Адміністрація Херсонського навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради висловлює Подяку відділу обслуговування користувачів Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара за високу професійну майстерність, якісне надання бібліотечних послуг та проведення цікавого змістовного дозвілля підростаючого покоління.

       Бажаємо  і надалі успіхів у Вашій діяльності.
Сергей
13.02.2018 18:38
Добрый вечер! Часто бываю в библиотеке, нахожу много полезной информации для себя. Но сейчас вынужден отказаться от посещений, т.к. работать в холодном помещении нереально. Интересовался у сотрудников в чем причина - библиотека не выиграла тендер и поэтому отопление отключили. Честно - я в шоке! В зимний период отключить отопление, а как же люди работающие в ней? Читатели? И когда отопление включат, наконец? 
Admin
Шановний пане Сергію!
Просимо вибачення за ситуацію, яка склалася (не з вини бібліотеки), і з радістю повідомляємо, що тендерну процедуру завершено і вже сьогодні (14 лютого) бібліотеку підключено до теплопостачання. Чекаємо Вас у бібліотеці і дякуємо, що Ви завжди з нами.

Адміністрація.
Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості
08.02.2018 11:28
Адміністрація Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради висловлює щиру вдячність працівникам бібліотеки відділу наукової інформації та бібліографії за всебічне сприяння у проведенні навчальної сесії наукового товариства «Логос» Малої академії наук Центру.                                       
34 учні  7-9 класів  закладів загальної середньої освіти № 1, 3, 24, 33, 46, 48, 54 ознайомились з пошуком літературних джерел у бібліографічному відділі, з роботою електронного каталогу на сайті бібліотеки, з роботою читального залу та абонемента. Діти з зацікавленістю шукали літературу у систематичному каталозі згідно обраної теми, заповнювали «Читацькі вимоги» та вбачали перспективу своїх подальших досліджень.                                     
Сподіваємося, що знайдені літературні джерела принесуть користь у вивчені не тільки наукової тематики роботи, але й розкриють та збагатять світогляд кожної дитини. Працівники відділу наукової інформації та бібліографії щоразу доводять, що у бібліотеці можна знайти багато цікавої та пізнавальної літератури, відвідати різноманітні сучасні заходи, стати учасниками креативних та пошукових клубів.                                                      
Бажаємо Вашому закладу подальшого творчого натхнення у такій важливій та корисній справі – справі виховання підростаючого покоління.

         З вдячністю 
         адміністрація Херсонського Центру дитячої а юнацької творчості
Гора Т.В.
08.02.2018 10:29
Учителя английского языка - слушатели курсов повышения квалификации КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонской областной ради искренне признательны сотрудникам отдела по работе с документами на иностранных языках Елене Алексеевне Мащенко и Татьяне Викторовне Донченко за профессионализм и гостеприимство во время ознакомительного визита (для тех, кто побывал впервые) и очередное открытие познавательного в информационном мире и в мире медиаграмотности.

Сотрудницы библиотеки: Климентенко Анастасия - помогла распознать фейковые объявления; Золотухина Оксана - объяснила назначение и научила нас создавать QR коды; Елена Алексеевна - ознакомила с игрой "Медиазнайка", что поможет нам разнообразить работу со школьниками разных возрастов.

За конкурсами и играми на английском языке (как например, "Spelling Bee") время пролетело незаметно, кое-какие навыки нами были освоены (3D ручки), подарки вызвали радостное настроение и стали памятной вехой на долгое время до следующего посещения Херсонской областной универсальной научной библиотеки им. О. Гончара. Спешим делиться впечатлениями с коллегами и воспитанниками!

С уважением, Гора Татьяна Владимировна.
Admin
Спасибо за положительную оценку нашей работы! Обратная связь от участников всегда вдохновляет и настраивает на дальнейшую продуктивную работу. Мы всегда рады видеть наших читателей в стенах родной библиотеки.

Коллектив отдела документов на иностранных языках.
Боровикова Рима
28.01.2018 22:00
             Я є слухачкою курсів української мови клубу "Дивослово". Кожне заняття наших курсів незвичайне та неповторне. У субботу,          27 січня цього року, було дуже цікаве заняття.  Лілією Михайлівною Віжічаніною та Оксаною Золотухиною для слухачів організовано квест "Поки гугл відпочиває...", присвячений Всесвітньому Дню без Інтернет. Відповіді на запитання квесту всі групи шукали у багатьох відділах бібліотеки: це й відділ рідкісних і цінних видань, мистецтв, відділ абонементу, екологічної інформації, наукової інформації та бібліографії, відділ документів іноземними мовами тощо.  І мені було дуже цікаво й брати участь у квесті, й на занятті розповідати про прикметник - найкоштовнішу оздобу українського мовлення! Вдячна вам, шановні пані Ліліє та пані Оксано, за такі заходи, в які ви вкладаєте усі знання, досвід, вміння та любов до своєї роботи та української культури!
Алексей
11.01.2018 07:25
Доброе утро! Учусь в универе и вот уже три года довольно успешно пользуюсь вашим электроным каталогом. Чтобы зря не ходить в библиотеку, всегда заранее просматриваю по электронке есть ли эти книги в наличии. Так же и с журнальными статьями. И вот захожу и вижу, что электронный каталог обновлялся аж 4 декабря! Это не серьезно, ведь уже больше месяца прошло.
Admin
Доброго дня, Олексію! Приємно, що наш електронний каталог став Вам у нагоді. Затримка з останнім оновленням сталася з технічних причин. Вже за кілька днів до Вашої уваги буде оновлена версія. Дякуємо, що залишаєтесь з нами!
Владислав
03.01.2018 19:11
С Новым 2018 годом, уважаемый коллектив библиотеки, возглавляемый Надеждой Ивановной! Добра вам всем, мира, самого обыкновенного человеческого счастья, много всего нового, но только хорошего!
Колектив Херсонської ЦБС
15.11.2017 09:34
Шановні колеги! Щиро дякуємо за професійно підготовлений вебінар  "Стратегічне планування" який відбувся 10 листопада. Нами були здобуті надзвичайно важливі знання. Ми високо цінуємо ваш внесок в підвищення кваліфікації бібліотечних працівників області. Висловлюємо надію на майбутню співпрацю та щиро бажаємо творчих здобутків.
Admin
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи. Чекаємо Вас на нових вебінарах з підвищення кваліфікації.
Оксана Fyfnjks]dyf
04.09.2017 12:05
Доброго дня! Побувала на тренінгу з Тайм-менеджменту, що проводила Оксана Миколаївна. Цікаво, просто та доступно про важливі речі. Інформація актуальна, сучасна та прикладна до життя, спонукає до позитивних змін. До того ж, добра організація тренінгу, вміле володіння мовою, невимушена атмосфера. Дякую Оксані Миколаївні за можливість почути важливі речі, задуматися та зробити свій час більш наповненим!
Admin
Дуже раді, що тренінг «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху» надихнув Вас на те, щоб залишити відгук. Щиро вдячні Вам за це! Сподіваємось, що отриману інформацію Ви активно практикуєте та впевнено просуваєтесь до своєї мети. Запрошуємо Вас на наступні тренінги проекту «Шлях до успіху» та на інші цікаві заходи, що постійно проходять у стінах бібліотеки.
Дмитрий
04.09.2017 06:24
Добрый день! На днях был в вашей библиотеке на тренинге по тайм менджменту, от центра занятости. Было очень интересно и познавательно, хочу особо отметить работу специалиста Оксаны Николаевны - казалось бы сложная информация, но подавалась так легко и не принужденно да еще и в интерактивной форме. Спасибо вам огромное! С нетерпением жду от вас еще тренинги, но непременно с такой же подготовкой и подачей. Еще раз большое спасибо! 
 
Admin
Спасибо за положительную оценку своей работы! Обратная связь от участников всегда вдохновляет и настраивает на дальнейшую продуктивную работу. Буду рада видеть вас на следующих тренингах, которые будут проходить в рамках проекта «Путь к успеху», и на других не менее интересных и познавательных мероприятиях, которые регулярно проходят в библиотеке.

С уважением, тренер Оксана Николаевна.
Иванов
19.08.2017 08:09
Добрий день! Хочу додати трохи критики. Мені зовсім не  сподобався Ваш новий вид сайту. Досить розляписто і не сприяє статусу наукової бібліотеки. Може матеріал і юзабіліті, але з точки зору старої доброї ергономіки - перевантажений крупними картинками, блоками і викликає роздратування. Старий вигляд був кращий. (і зручніший). Але то лише моя точка зору. Простого користувача...  З повагою.
Admin
Шановний користувач! Дякуємо Вам за критику. Ми обов'язково враховуємо побажання пересічних користувачів під час подальшого розвитку та модернізації сайту бібліотеки. Ваші зауваження вже передані веб-програмісту. А поки що радимо Вам переглянути мобільну версію нашого сайту.
Алієва Еліна Юріївна
03.08.2017 09:59
Доброго, шановні колеги! Вітаю і щиро дякую за нейморівну екскурсію пані Віталіні Волковій. Всім працівникам бібліотеки низький уклін за їх працю. Надихнули іноземні проекти. Ваша участь у проектах для отримання грантів. Особливо класні відділи іноземної літератури, рідкісної книги, екологічної культури, простори вільного часу (для перегляду, творчості і т.д.), краєзнавчий. Прошу приділити увагу музею Олеся Гончара і обладнати його для того, щоб зберегти надбання та проявити шану до нашого генія і співвітчизника. З повагою, Еліна Алієва, засновник Видавничого дому "ЛінаПе".
Корівчак Людмила Денисівна
02.07.2017 07:37
Висловлюю щиру подяку працівникам краєзнавчого відділу на чолі з Оксаною Валеріївною. Під час літературно-краєзнавчої практики студенти 351 групи ХДУ ознайомились з цікавою інформацією про перші газети на Херсонщині, зірок-краян акторів, брали участь у захопливих розминках, пантомімах, проявили свої творчі здібності.  Працівники краєзнавчого відділу довели, що у бібліотеці можна застосовувати креативні, різноманітні і сучасні форми роботи. Незгасаючої енергії, невичерпних ідей бажаю  Оксані Валеріївні і її колегам.
Гість
09.06.2017 14:37
Краєзнавцям та історикам...

Чи знаєте ви, що єднає варягів, ляхів та шляхту?
Та і хто такі яхи (яги) та чому вони постали п'ятою колоною у середині слов'янства та українства?
Через що давнім православним Отцям не вдалось побороти захоплення яхів магією і як це вплинуло на долю українського державотворення?
Хто нині несе яхівську ідеологію та виступає проти України?

Стаття "Війни проти слов’янського світогляду" на -
http://sviatoiar.uamodna.com/articles/viyny-proty-slovyansjkogo-svitoglyadu/
Інші статті про історію України - http://sviatoiar.uamodna.com/
 
Психолог та фахівець (з соціальної роботи із суб'є
18.05.2017 11:10
Співробітники територіальних підрозділів з питань пробації м. Херсон висловлюють щиру подяку  Пінчук Оксані Анатоліївні  та Литвиненко Ірині Вячеславовні за підготовку та проведення тренінгу в рамках проекту "Шлях до успіху". Такого роду заходи є досить актуальними та пізнавальними для категорії людей, які перебувають на обліку в нашій службі , адже вони допомогають їм ставати краще, розвиватися.  Дякуємо за плідну співпрацю!!!
Баба-яга
13.05.2017 11:39
Ужасная титульная страница! Всё мельтешит, постоянно двигается и пестрит всеми красками радуги. Верните старую. Новое безобразие больше подходит для сайта детской библиотеки, интернет-магазина одежды, но никак не научной библиотеки.
Сильвер Джонс
22.02.2017 19:50
ШИКАРНАЯ НОВАЯ ТИТУЛЬНАЯ СТРАНИЦА!!!РЕАЛЬНО КЛАССНАЯ!!! .......1000 чертей!!!))))))))
Admin
Уважаемый пользователь! Благодарим Вас за отзыв.
Білецька Олена Вікторівна
23.11.2016 14:30
Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 висловлюють щиру подяку співробітникам сектору соціокультурної діяльності відділу обслуговування читачів обласної наукової бібліотеки ім. О.Гончара за підготовку та проведення вечора памяті воїна-героя Романа Набєгова. Такі заходи дуже потрібні в наш час для виховання патріотизму, мужності, гідності  особливо у підростаючого покоління, якому будувати майбутнє України.
лариса
19.11.2016 18:21
Здравствуйте. Хотелось бы обратиться к Ярославу Полещуку. У него есть страничка о Федорове Алексее Федоровече. Розыскиваю его невестку Дину Федорову. Я работала с ней в Ягодном(Магаданская область). Когда заходила в гости, то Алексей Федорович всегда читал мне отрывки из его книги. Название книги я не знала, но он рассказывал, что был зам.политом у Кавпока, и это его воспоминания о войне. Когда я уехала в СПБ, мы потерялись. Пожалуйста, если вы знаете, где живет семья сына (не помню имя), сообщите мне на страничку в "одноклассниках" Коновалова-Чулкина Лариса СПБ, Ягодное, Анапа. Спасибо.
Тетяна Олександрівна
03.10.2016 14:24
Щиро вітаю мій улюблений відділ абонементу та їх колег з Днем бібліотекаря, що відбувся 30 вересня. Наснаги Вам, творчих ідей та пошуків, завжди гарного настрою, миру та злагоди!
Anonymous
27.09.2016 07:15
Щиро вдячні за змістовну, цікаву екскурсію бібліотекою й ефективно організовану роботу у відділі документів іноземними мовами, а також за допомогу, підтримку та яскраві ідеї! 

Вітаємо з наступаючим професійним святом! 

З повагою та найкращими побажаннями,

Слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови ХАНО.
Васильєва Тетяна
23.09.2016 15:35
Шановні працівники бібліотеки! Будь ласка, зверніть увагу на правила сучасної української мови! Ви ж проводите безкоштовні курси по її вивченню! Чому так багато помилок!!! Не приємно те, що на помилки звернули уваги колеги з Росії! Будьте уважнішими!
Admin
Шановна, пані Тетяно!

Дякуємо за Ваше повідомлення. Ми постійно редагуємо інформаційні матеріали, розміщені на нашому інтернет-ресурсі. Проте через їх значний обсяг могли пропустити якісь помилки. Для їх виправлення просимо Вас надати нам більш конкретну інформацію щодо допущених на сайті помилок, на які звернули увагу колеги з Росії, або дати відсилку на їхні зауваження.

З повагою,

адміністрація
Гуменюк Руслан Євгенович
21.07.2016 09:01
Уважаемые сотрудники отдела обслуживания ХОНБ им. О. Гончара! Хотим выразить персональную благодарность заведующей отдела Никулькиной Наталье Викторовне и ее коллегам Волковой Виталине Викторовне и Тютюнниковой Алисе Юрьевне за проведение мероприятий для людей которые попали в трудные жизненные ситуации и состоят на учете Суворовского РО г. Херсона УИИ УГПтСУ в Херсонской области, АР Крым и г. Севастополе. Данные мероприятия помогают людям исправиться и стать лучше, а также расширяют их кругозор. Всего Вам хорошего, удачи и творчества! Благодарим Вас за доброжелательную, компетентную работу. Ждем с нетерпением новых встреч.

специалист ( по социальной роботе

с субъектами пробации)

Суворовского РО г. Херсона УИИ УГПтСУ

в Херсонской области, АР Крым и г. Севастополе   

Гуменюк Р.Е.
Павликівська Юля
22.06.2016 11:00
Дякую Вам за вашу роботу) Дуже сподобалося у бібліотеці))
Тетяна Олександрівна
21.06.2016 21:25
Дякую співробітникам відділу абонементу за допомогу та організацію літературно-фольклорного квесту на основі інноваціний технологій для моїх студентів.  Перша моя спроба працювати з QR-кодами видалась вдалою тільки завдяки Вам, шановні бібліотекарі. Дякую за надзвичайно теплу атмосферу, за літературу, з якою ми могли працювати, за можливість проведення такого заходу. Сподіваюсь на подальшу співпрацю. 
Скрыль Скргей Анатольевич
15.06.2016 05:15
В этом году после десятилетнего перерыва записался в библиотеку. Очень порадовало гостеприимство, отзывчивость сотрудников. В отделе абонементного обслуживания почувствовал себя желанным читателем. Такого впимания к запросам и интересам читателя не встречал  в других   библеотеках (как украинских так и зпрубежных). Огромное спасибо.
Javier Henriquez
20.05.2016 01:09
Hello there!

I'm writting from the Canary Islands, Spain.

I was lucky to visit your nice city less than one month ago, and being there, I visited this amazing institution. It's a great place to be and to read there is a real pleasure.

The landscape from its windows is also an amazing spectacle, and I really enjoyed my time there.

Thanks a lot to all who created this place and who preserve this common heritage!

Javier Henriquez
Admin
Dear Javier ,

it's so nice of you to remember our city and our library. We will be very glad to see you here again some day. Have a nice time on the Canary Islands.

Your truly, Kherson librarians
Anonymous
12.05.2016 11:03
Добрый день!

Подскажите, пожалуйста, есть ли в фондах вашей библиотеки какая-нибудь информация о помещиках Сиротинских и Тефтулах?
Admin
Уважаемый читатель!

Для получения ответа на Ваш вопрс просим переадресовать его на Виртуальную справочную службу библиотеки. Это можно сделать с главной странички библиотечного веб-сайта.
Світлана Володимирівна
21.04.2016 11:04
Уважаемые сотрудники отдела обслуживания ХОНБ им. О. Гончара! Хотим выразить персональную благодарность заведующей отдела Никулькиной Наталье Викторовне и ее коллегам Волковой Виталине Викторовне и Тютюнниковой Алисе Юрьевне за проведение мероприятий для школьников "НВК им. Т. Г. Шевченко ХОР", направленные на развитие кругозора, интереса к художественной литературе и воспитание культуры детей. Детям очень нравятся познавательные мероприятия, подготовленные сотрудниками Вашего отдела с учетом возрастных особенностей и актуальным выбором тематических встреч. Материал хорошо воспринимается детьми, так как подается доступным языком. Дети всегда слушают с интересом. Очень нравятся презентации по творчеству великих гениев украинской и зарубежной литературы. Хотим вместе с вами открыть для школьников огромный и увлекательный мир! Всего Вам хорошего, удачи и творчества! Благодарим Вас за доброжелательную, компетентную работу. Ждем с нетерпением новой встречи с Вами!  
Світлана Володимирівна
21.04.2016 10:47
Шановні працівники відділу обслуговування ХОНБ ім О. Гончара! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за Ваше служіння бібліотечній галузі області, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство. Бажаємо Вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів. Дякуємо Вам за Вашу невтомну працю! Сподіваємося на подальшу співпрацю з адміністративним, педагогічним та дитячим колективами КЗ "НВК ім. Т. Г. Шевченка". З нетерпінням чекаємо на нову зустріч!
Світлана
04.02.2016 10:04
Доброго дня, шановний колектив універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара!  Прошу Вас допомогти мені підібрали літературу для написання наукової теми: Ремесла й промисли на Херсонщині  (19-20 ст.).  Буду дуже вдячна.
Admin
Шановна пані Світлано!

Для отримання своєчасної та повної відповіді просимо Вас переадресувати свій запит до Віртуальної довідкової служби бібліотеки. Це можна зробити з головної сторінки бібліотечного веб-сайту.
Людмила
24.01.2016 16:37
Добрий вечір. Я пишу курсову роботу з теми "Феномен колективу. Формування дитячого колективу" (педагогіка). Чи могли б ви порадити найбільш актуальну літературу з цієї теми якою могла б скористуватися у вашій бібліотеці. Дуже дякую.

 
Admin
Шановна Людмило!
Звертаємо Вашу увагу на те, що для подібних запитів  існує  "Віртуальна довідкова служба" бібліотеки.  Для розкриття Вашої теми радимо опрацювати наступні джерела:


Красовицький М. В.О. Сухомлинський про виховання особистості в колективі : цілісна концепція / М. Красовицький, Г. Бучківський // Рідна школа. - 1999. - № 2. - С. 13-17.
Мазаненко О. Особливості боротьби за лідерство дітей з багатодітних родин у тимчасовому дитячому колективі / О. Мазаненко, О. Романова // Вісник Київського інституту бізнесу та технологій. - 2013. - № 2. - С. 87-89. - Бібліогр. наприкінці ст.
Мартиненко О. Виховна робота в дитячих хореографічних колективах / О. Мартиненко // Мистецтво та освіта : наук.-метод. журн. - 2014. - № 2. - С. 38-43. - Бібліогр. наприкінці ст.
Панченко С. Формирование толерантных взаимоотношений подростков в детском коллективе / С. Панченко // Воспитание школьников. - 2008. - № 7. - С. 33-38. - Библиогр. в конце ст.
Прихотько Ю. О. Формування позитивних взаємин у дитячому колективі : посiб. / Ю. О. Прихотько. - К. : Рад. шк., 1987. - 123 c.
Турко С. М. Формування дружніх взаємин у колективах старших дошкільників // Актуальні проблеми практичної психології : зб. наук. праць / редкол.: О. Є. Блинова (відп. ред.) та ін. - Херсон : Вишемирський В. С., 2006. - С. 339-340.
Кузнєцова Даринка
13.01.2016 14:20
Доброго дня! Я пишу курсову роботу на тему "Визначення токсичної дії розливної нефасованої води м. Херсона за допомогою культури ряска мала". Чи могли б ви допомогти з літературою. Буду вдячна за будь яку допомогу, дуже мало інформації!
Admin
Шановна Дарино!
Звертаємо Вашу увагу на те, що для подібних запитів  існує  "Віртуальна довідкова служба" бібліотеки.  Для розкриття Вашої теми радимо опрацювати наступні джерела:
1.Антипчук А.Ф.  Водна мікробіологія : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / А. Ф. Антипчук, І. Ю. Кірєєва ; ред. В. М. Вдовиченко. - К. : Кондор, 2005. - 256 с. : рис., табл., схеми.
2.Капранов, С. В. Оцінка якості води джерел нецентралізованого питного водопостачання промислового міста/ С. В. Капранов // Екологічний Вісник : наук.-попул. екол. журн. - 2013. - N 3. - С. 29-30.
3.Куцоконь Н.  Рослинні тест-системи для визначення генотоксичності / Н. Куцоконь// Вісн. НАН України, 2010. - № 4. –  С. 48-52.
4.Біотестування як метод оцінки якості питних вод // Вісник Національної Академії Наук України. - 2006. - N10. - С. 54-57.
5.Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета = Чистый город. Чистая река. Чистая планета : 5-й Міжнар. екол. форум, 21-22 лист. 2013, Херсон : [зб. матеріалів] / Херсон. Торг.-пром. палата [та ін.]. - Херсон : ХТПП, 2013. - 687 с. : рис., табл.
Андрей
09.01.2016 12:59
Добрый день! Подскажите, если мне интересен клуб "Англійська для всіх", он доступен для всех членов библиотеки? Является ли он бесплатным? Спасибо!
Admin
Уважаемый Андрей! Наш клуб "Английский для каждого" доступен любому пользователю библиотеки. Посещение, активное участие и творческие идеи - всегда приветствуются и,конечно, бесплатны. Ждем Вас. Приходите.
Оксана
02.01.2016 10:12
Добрий день!

Вітаю Вас з Новим 2016 роком)

Скажіть мені будь ласка, ви можите скинути мені план по краєзнавству, щоб там щось входило по етнографічних посібниках!!!
Admin
Шановна пані Оксано! Дякуємо Вам за привітання.
Стосовно Вашого прохання - план  відділу краєзнавства містить декілька напрямків роботи, окремо етнографічне спрямування не виділено. Поточніть, будь ласка, що саме Вас цікавить. Якщо Ви хочете дізнатися про заходи нашої книгозбірні, які присвячені святам, традиціям  та звичаям українського народу, пропонуємо переглянути такі новини: про свято для дітей "Святий Миколай, до нас завітай", про проведення майстер-класу з виготовлення різдвяного вінка та етно-вечірки "Андріївські вечорниці" та ін.
Також можете звернутися за консультацією з приводу планування краєзнавчої роботи бібліотеки до відділу краєзнавства за тел. 42-43-19 або (066)9015410 
З повагою Токовило Оксана Валеріївна, завідуючий відділом краєзнавства
Федорова Наталья
03.12.2015 07:41

Здравствуйте. А можно ли как-то добавить в ваши Ресурсы интернеты, в категорию фотосайты, сайт о фотографии 

http://prophotopro.ru

Заранее спасибо за ответ)

 
Admin

Уважаемый пользователь! Благодарим Вас за предложение, однако указанный сайт не соответствует тематике разделов нашего каталога.
Анна
25.11.2015 12:35

Доброго дня! Я пишу курсову роботу на тему "Прогнозування і діагностика фінансових ресурсів Херсонського регіону". Чи могли б Ви порадити нову та актуальну літературу з цієї теми.Буду вдячна за допомогу!
Admin

Шановна Анна!
Звертаємо Вашу увагу на те, що для подібних запитів  існує  "Віртуальна довідкова служба" бібліотеки.  Для розкриття Вашої теми радимо опрацювати наступні джерела:
1.Бутенко А. І.Інноваційний потенціал регіонів Українського Причорномор'я  / А. І. Бутенко, Є. В. Лазарєва // Регіональна економіка = Региональная экономика. - 2013. - N 2. - С. 106-113.
2.Наумова Л. М.Механізми розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств Херсонської області  / Л. М. Наумова // Економіка та держава. - 2015. - N2. - С. 79-82.
3.Носкова С.А. Рейтингове оцінювання економічного потенціалу регіонів України / С. А. Носкова // Вісник Одеського національного університету. Сер., Економіка. - 2013. - N 2/1. - С. 59-65 : табл.
4. Статистичний щорiчник Херсонської області  за 2014 рік/ Голов. упр. стат. у Херсон. обл., Держ. служба стат. України. - Херсон 2015. - 499 с.
5. Херсонская область. 70лет пути / предисл. Ю. Анисимов ; над кн. работали: В. Терек [и др.]. - Геническ : Квадро, [2014?]. - 175 с. : ил.
6.Шляхи інтенсифікації фінансово-економічного розвитку Херсонщини: зб. ст. студ. і молодих вчених / М-во освіти і науки України, Херсон. нац. техн. ун-т, Каф. фінансів і кредиту ; редкол.: М. А. Коваленко (голов. ред.) [та ін.]. - Херсон : Вишемирський В. С., 2014. - 141 с.
Надія Юріївна
05.11.2015 08:38

Доброго дня!
Дуже потрібна Ваша допомога. Я пишу дипломну роботу про сучасну регіональну пресу Херсонщини (особливості, фнкції, перспективи розвитку і. т. і.). Чи могли б Ви порадити з приводу цієї теми якісь електронні джерела на Вашому сайті, чи дати бібліографічний список літератури, яку  зможу знайти в бібліотеці. Буду вдячна за будь-яку інформацію, і допомогу в підготовці моєї роботи. 
Admin

Шановна Надіє Юріївно!

Радимо Вам з подібними питаннями звертатися до «Віртуальної довідкової служби» нашої бібліотеки.
Тема, яка Вас цікавить, розкрита в наступних джерелах:

1. Анісімов Юрій Павлович. Нова газета Херсонщини / Юрій Анісімов // Голопристанський вісник. - 2013. - №44(1 листоп.). - С. 2; Рідний край. - 2013. - №43 (25 жовт.).
      Про тижневик "Наддніпрянська правда плюс".
2. Бейник Андрій. Нова газета "Партизанські вісті" / Андрій Бейник // Новий день. - 2013. -  №4(24 січ.). - С. 15.
    Про періодичне видання смт Партизани Генічеського р-ну.
3. Від "Голосу колгоспника" до "Чорноморця" // Чорноморець. - 2010. - №93 (26 листоп.). - С. 4,5.
4. Газеті "Нове життя" - 75! : [Іванів. р-н] // Нове життя. - 2009. - №5 (7 лют.). - С. 1,2.
5. Газету поважають не за "колір" / записав Василь Піддубняк // Новий день. Спецвипуск : дод. газ."Новий день". - 2010. - №1. - С. 1,2.
   Інтерв'ю з А. Жупиною, головним редактором газети "Новий день".
6. Горобець Валерій. Трудовій славі - 85! / Валерій Горобець // Трудова слава. - 2015. - №5(30 січ.). - С. 2.
   Історія та сучасність Новотроїцької районної газети.
7. Гурепко Микола Михайлович. "Ко-паняночка" - сільська газета / Микола Гурепко  // Новий день. - 2015. - №9(26 лют.). - С. 15.
   Про періодичне видання с. Великих Копанів Цюрупинського р-ну.
8. Гурепко Микола Михайлович. "Радянській Таврії" - 75! / М. Гурепко // Новий день. - 2008. - №23(5 черв.). - С. 16.
    Історія та сьогодення Чаплинської районної газети.
9. Гурепко Микола Михайлович. У Генічеську - нова газета / Микола Гурепко // Новий день. - 2012. - №2(5 січ.). - С. 16.
     Про двомовну суспільно-політичну газету "Наша Приазовка".
10. Друковані засоби масової інформації України : довідник : у 2 ч. / Кн. палата України. - К. : Аратта, 2003 - .
Ч. 1 : Газети : станом на 1 верес. 2003 р. (2561 назва) / уклад.: О.Л. Щеглова,   Н.О. Вербівська; за участю В.Ф. Поліщук [та ін.]; ред. З.А. Медведєва [та ін.]. - 2003. - 371 с.     Херсонська область, с. 257-262.
11. Друковані засоби масової інформації України : довідник : у 2 ч. / Кн. палата України. - К. : Аратта, 2003 - .
Ч. 2 : Журнали : станом на 1 верес. 2003 р. (2198 назв) / уклад.: Л.Є. Дем'янова,  О.С. Дятлова; за участю С.В. Буряк [та ін.]; ред.: З.А. Медведєва, Н.В. Сідько, М.І. Давиденко. - 2003. - 327 с.   Херсонська область, с. 139-141.
12. Копенко Віта. У "Червоного променя" - ювілей, йому 80 років / Віта Копенко // Червоний промінь. - 2012. - № 42(19 жовт.). - С. 2.
       Історія та сучасність Нижньосірогозької районної газети.
13. Кутовой Виктор. "Медицинский вестник Херсонщины" / Виктор Кутовой // Херсонський вісник. - 2010. - №50(16 груд.). - С. 17.
14. Марченко Леонид Владимирович. "Ждем с нетерпением свежий номер..."   / Леонид Марченко // Судостроитель. - 2013. - №6(июнь).
        До 60-річчя газети "Судостроитель" Херсонського суднобудівного заводу.
15. Нам виповнюється 25 років! // Херсонський вісник + Прямо в руки. - 2015. -   № 30-33(13 авг.). - С. 2.
      Історія та сьогодення газети міської ради "Херсонський вісник".
16. Ніколаєнко А. Нам - 80 років! / А. Ніколаєнко // Нове життя. - 2014. - №6(14 лют.).
      Історія та сучасність Іванівської районної газети "Нове життя" (раніше "Радянський степ").
17. Прядка Петро Іванович. Газета про час і про себе : (від повітових "Известий..." до район. "Вісника Олешшя") / Петро Прядка, Борис Прищепа; в авт редагуванні. - Цюрупинськ : Климус В. В., 2015. - 119 с. : іл.
18. У истоков "Ключей" // Ключи. - 2012. - №28(4 июля). - С. 3.
      До 10-річчя з часу заснування газети м. Нової Каховки.

 
Вікторія
21.10.2015 14:46

 Хочу подякувати працівникам "Інформаційно-бібліографічного відділу" за відповідальне ставленя до своєї роботи і допомогу у пошуку видань! Низький ВАМ уклін! До таких людей хочеться йти, бо вони підтримають і порадять! У бібліотеці-СПРАВЖНІ фахівці своєї справи!
Ченкова Ирина
17.10.2015 06:47

Здравствуйте, расскажите пожалуйста, какие мероприятия будут проводиться в библиотеке (или выездные)  на школьных каникулах с 24 октября. Хотела бы привести детей 5го,6го и 7го классов на полезное, познавательное, интерактивное, запоминающееся событие. Например, в зале иностранных языков, Вы предлагали (учителям курсовикам ПОРИПО) "Вертуальные путешествия" ,  интерактивные игры и квизы с детьми изучающими английский и французский языки.

Заранее благодарна, с уважением, Классный руководитель 7-А класа ООШ№1 г.Новая Каховка, мой контактный телефон 0993796960 
Admin

Уважаемая Ирина! Спасибо за Ваше обращение. Отдел документов на иностранных языках во время школьных каникул может предложить несколько интерактивных, интересных и познавательных мероприятий для учащихся 5 - 7 классов. Наш отдел может вас встретить 27 и 29 октября с 9.00 до 17.00, 28 октября с 9.00 до 13.00.
Мы обязательно с Вами свяжемся.

Суважением

Мащенко Елена Алексеевна, зав. отделом документов на иностранных языках 
Ченкова Ирина
17.10.2015 06:40

Здравствуйте, расскажите пожалуйста, какие мероприятия будут проводиться в библиотеке (или выездные)  на школьных каникулах с 24 октября. Хотела бы привести детей 5го,6го и 7го классов на полезное, познавательное, интерактивное, запоминающееся событие. Например, в зале иностранных языков, Вы предлагалиПОРИПО) "Вертуальные путешествия" ,  интерактивные игры и квизы с детьми изучающими английский и французский язык.

Заранее благодарна, с уважением, Классный руководитель 7-А класа ООШ№1 г.Новая Каховка, мой сонтактный телефон 0993796960 
Щипакин Ростислав Сергеевич
09.10.2015 07:00

Здравствуйте!я участвую в конкурсе и я должен взять интервью у одного из писателе херсона.можно ли пообщаться с одним из авторов произведений с помошью библиоьеки?
Admin

Шановний Ростиславе!

Радимо Вам звернутися до відділу краєзнавства нашої бібліотеки, де працівники допоможуть зв'язатися з письменниками нашого міста. Також запрошуємо Вас на літературно-мистецькі заходи кгнигозбірні, де Ви зможете познайомитися з багатьма письменниками Херсонщини. 
Ольга
14.09.2015 11:01

Здравствуйте,

прочитала о бесплатных курсах украинского языка, хотелось бы узнать более детальную информацию. Сообщите,пожалуйста, контакты.

С уважением Ольга
Admin

Шановна Ольга!

Безкоштовні курси української мови проходять на базі відділу наукової інформації та бібліографії нашої бібліотеки (ІІІ поверх) щосереди о 17:15. Приходьте. Будемо раді бачити.
Більш детальну інформацію можна знайти у соціальній мережі Фейсбук у групі «Безкоштовні курси української мови у Херсоні» або за телефоном 097-173-07-58.
Вікторія
10.09.2015 13:23

Нарешті приєданалася до нового набору слухачів Безкоштовних курсів української мови) Виявляється там дуже цікаво! Жваве спілкування і професійне викладання! Вже з першого заняття винесла купу корисної інформації! А ще обіцяли сертифікат по закінченю) Додам його до резюме) 
Постійний відвідувач
31.07.2015 09:12

Із задоволенням відвідую бібліотеку!  Тепер тут можна не тільки взяти  чудові книги почитати, а й взяти участь в різних заходах.

АЛЕ!!!  Дуже неприємно в такому місці культури стикатися з відсутністю елементарних засобів у вбиральні:   за останні роки рідкого мила в спеціальній ємкості для рідкого мила  - жодної краплі!  Даруйте за подробиці,  але паперу чи серветок  теж жодного разу не застала. Мені здається, що такі елементи культури в такому культурному місці не потребують великого фінансування і сподіваюся звернути увагу адміністрації на цей дужееее маленький, але  важливий недолік.   Я розумію, що таке може трапитися раз чи два – щось не встигли змінити. Але я ходжу до бібіліотеки часто і розумію, що на це просто не звертають увагу працівники господарчої частини чи хто цим займається?
Admin

Шановний постійний відвідувачу!

Дякуємо Вам за ту увагу, яку Ви приділяєте роботі бібліотеки. Ми завжди намагаємось забезпечувати комфортні умови для роботи у нашому закладі, зокрема, слідкуємо за достатньою наявністю засобів гігієни у вбиральнях . Але, значна кількість користувачів, які відвідують книгозбірню, може створювати проблеми, про які Ви пишете. Надалі ми будемо намагатися робити все, щоб не допускати подібних ситуацій.

З повагою, адміністрація бібліотеки
Игорь
30.07.2015 07:27

Уважаемый Эдуард. К сожалению время пребывания за компьютером в библиотеке строго лимитировано, поэтому чтобы не занимать оное ни у вас, ни у себя, прокоментирую лишь один ваш тезис -  на счёт того, что ЯКОБЫ библиотека "работает исключительно для всех, кто стремится к знаниям, к информации - без исключения." Знаете, глядя на "интеллектуальные" лица тинэйжеров, которые буквально выпихывают тебя с занимаемого места по истечении Часа, трудно представить к КАКОГО рода знаниям они ТАК стремятся.
Крыжановская Людмила Николаевна
29.07.2015 13:45

29 июля в 13.00  посетила  Отдел  документов на иностранных языках Херсонской областной унаверсальной научной библиотеки им. О. Гончара. Вместе с литераторами-переводчиками Херсона была приглашена на лекцию  заместителя атташе по культуре посольства США в Украине Рэчел Атвуд об образовании США.  Искренне благодарю  заведующую  Мащенко Елену Алексеевну и весь  коллектив отдела  за прекрасно организованную встречу. Интересную! Содержательную! Непринуждённую!  И очень много полезной информации.  Замечательно то, что мероприятие далеко вышло за ранее намеченные временные рамки, а госпожа Рэчел  с огромным  интересом всё продолжала и продолжала  общаться со слушателями, отвечая на все без исключения  вопросы.  Приятно, что присутствовало большое количество молодёжи, владеющей английским языком, что позволило беспрепятственно и живо общаться на этом планетарном языке. Встреча закончилась, а не хотелось уходить, настолько все сдружились в ходе замечательного общения.

Прихожу частенько в этот отдел и всегда поражаюсь высокому профессионализму и тонкости работы заведующей отдела  и коллектива, который всегда оказывает  в полной мере языковедческую,  информационную и техническую  поддержку  читателям. Тонкий и демократичный подход к организации рабочей обстановки. Продумана комфортность  рабочих мест  как для работы с литературой, так и с компьютерами.  Рядом со взрослыми работают школьники и студенты. Часто можно видеть, что молодые ребята подсказывают пожилым читателям как избежать превышения ошибок при пользовании компьютером, если библиотекари заняты помощью другим читателям. И одновременно происходит передача опыта от взрослых к подросткам.  И всё это охвачено чутким вниманием сотрудников. Полагаю, что в отделе каждодневно и поступательно проводится просветительская и образовательская работа по формированию духовности и внутренней силы подрастающих  херсонцев, которые будут готовы взять на свои плечи строительство будущего Украины.

Библиотеку посещаю в течении сорока лет. Здесь же начала свою литературную деятельность, что позволило завоевать победы на международных литературных конкурсах.

Благодарю генерального директора библиотеки госпожу Коротун за прекрасную работу библиотеки, талант и внимание  коллетива.
Эдуард
29.07.2015 10:41

Уважаемый Игорь! Ваше сравнение НАУЧНОЙ БИБЛИОТЕКИ с ГЕЙМЕРСКИМ КЛУБОМ свидетельствует прежде всего о вашем интересе, вероятно, самим ГЕЙМЕРСКИМ КЛУБОМ, а не научной библиотекой. Я уже не говорю о культуре, который должен соблюдать каждый образованный человек, зайдя на подобный сайт используя, те или иные аналогии. Я посещаю иностранный отдел уже более 10 лет и никакая загруженность читателями не мешает мне искать необходимую информацию. Более того, этот отдел, чтобы вы знали, работает исключительно для всех, кто стремится к знаниям, к информации - без исключения.

   Кроме того, библиотека давно уже имеет статус публичной, где доступ возможен не только научным работникам, и не только взрослым. Вы, ничем не отличаетесь от других читателей, какого бы они возраста не были. Жаль что, вы этого так и не поняли.
Игорь
28.07.2015 10:26

Зачастую приходится сталкиваться с удивительным явлением - необходимо поработать, а свободных компьютеров нет, на них "работают" детвора. Возникает вопрос - это НАУЧНАЯ БИБЛИОТЕКА или ГЕЙМЕРСКИЙ КЛУБ? Особено задумываешься над этим вопросом когда с подобным сталкиваешься в Иностранном отделе. На первом этаже с этим как-то ещё борятся, а что же с остальными? "Научные" отделы зарабатывают деньги?
Admin

Шановний Ігоре!

Ми розуміємо Ваше бажання відвідувати саме відділ документів іноземними мовами у такий спекотний період, адже це приміщення кондиціонується. На жаль, у деяких інших структурних підрозділах, обладнаних комп’ютерною технікою,кондиціонери відсутні, хоча цю проблему ми поступово вирішуємо.
Але дозвольте Вам дещо пояснити. Перш за все, наша бібліотека є публічною, загальнодоступною установою, що надає універсальні послуги (у тому числі і дозвіллєві), забезпечує рівні можливості для будь-якої особи. Взаємини між користувачами будуються на повазі, довірі, взаєморозумінні та конфіденційності. Ми поважаємо і враховуємо інтереси та потреби будь-якого відвідувача.
Статус науковості бібліотеки підтверджується науково-дослідною, науково-бібліографічною та науково-методичною діяльністю. До речі, всі послуги у вказаному відділі безкоштовні, крім ксерокопіювання документів.
Бажаємо успіхів!
З повагою, адміністрація бібліотеки.
Карпова Любовь Александровна
21.07.2015 10:04

Была на экскурсии в библиотеке  22 июля (  как член ІІІ Літньої школи адвокації). Форма и содержание работы на высшем уровне. Это образец  современной библиотеки, которую невозможно назвать  просто  местом для  хранения книг.Буду частым гостем Вашего сайта.

С большим уважением к директору и творческому коллективу.

Карпова Любовь.. Кременчугская ЦБС для взрослых
Олег
18.07.2015 09:44

Очень приятно посещать эту библиотеку. Осталось одно - сделать паркинг для велосипедов. Ну очень не хватает.
Admin

Уважаемый Олег!

Спасибо за хороший отзыв о библиотеке. Мы согласны с тем, что паркинг для велосипедов возле библиотеки необходим. К сожалению, пока мы не можем решить данный вопрос из-за недостаточного финансирования.

С уважением,

администрация библиотеки

 
Владислав
13.07.2015 19:02

Уважаемая Надежда Ивановна!

Хотя и с некоторым опозданием по причине отсутствия в городе, небольших проблем со здоровьем искренне и от всей души, как рядовой член литературной студии "Парус надежды", возглавляемой известным писателем Петром Пыталевым, благодарен Вам за данную возможность общаться с таким прекрасным сотрудником библиотеки - Татьяной Леонидовной Краснолуцкой и получать от неё постоянную помощь и поддержку в организации и проведении заседаний нашей студии. Для меня это не только интересно, но и полезно. С нетерпением ожидаю, когда наша студия возвратиться с "каникул", чтобы снова возобновились заседания студии, общения с коллегами и, конечно же с Татьяной Леонидовной. Спасибо ей огромное, спасибо огромное Вам!
Алексей Зверик
13.07.2015 10:51

Глубоко уважаемая Надежда Ивановна!


 

Я,Зверик Алексей Павлович-кандидат психологических наук,обращаюсь к Вам повторно.

 

Убедительно прошу Вас изыскать возможность  и выделить хотя бы два компьютера для работы кандидатов и докторов наук,желательно в небольшом помещении или хотя бы кабинки,так как в настоящее время очень трудно сосредоточится на научной работе. Я работал в разных  научных библиотеках  в том числе и библиотеке им Ленина  в Москве,когда работал над диссертацией,где отведены отдельные зала для диссертантов,кандидатов наук,докторов наук и даже для Академиков. 

 

Кроме того,благодаря некоторым сотрудникам Вашей научной библиотеки Городская детская  общественная организация "Ассоциация воздушных змеев" представляла Украину на Всемирном фестивали в Индии и нам подарили  книгу  РОМЕН РОЛАНА ,которую мы подарили  отделу иностранной литературы Вашей библиотеки.

 

С уважением,

 

Председатель  городской детской общественной организации  " АВЗ",кандидат психологических наук,член Евроталанта ( 37), МИЛСЕТ и Эвристики,член ассоциаций воздушных змеев:Сингапурской(98),Итальянской(480)  Гражданин мира .............               ........................................................................................................А.Зверик

 

 
Admin

Шановний Олексію Павлович!

Дуже дякуємо за зауваження і пропозиції щодо поліпшення роботи бібліотеки. Створення зали для наукових співробітників є одним із планів бібліотеки на майбутнє, і наразі ми вишукуємо позабюджетні кошти для облаштування робочих місць підвищенного комфорту.

Зараз у Вас є можливість користуватися численими читальними і комп’ютерними залами з урахуванням правил користування інтернет-центрами нашої бібліотеки.

З повагою, адмністрація ХОУНБ.
Голопристанська районна бібліотека
09.07.2015 13:15

Щиро вдячна за знання, отримані на семінарі у форматі НеКонференції. Було цікаво, пізнавально і повчально, а "Роги зубра" не були гострими. Ще раз переконалася наскільки професіоналами своєї справи є фахівці "Гончарівки".

Галина Шмагель
Олена
26.05.2015 18:15

Працівники управління комунальної власності навчалися на безкоштовних курсах української мови двічі на тиждень з листопада 2014 року. Заняття проводила викладач Безкоштовних курсів української мови, провідний бібліограф відділу наукової інформації та бібліографії Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Віжічаніна Лілія Михайлівна. Завдяки цим курсам, працівники управління збагатили лексику, вдосконалили та систематизували знання з української мови, навчилися висловлювати свої думки  української мовою. Курси з української мови виявилися дуже корисними для спеціалістів управління. На випускному 23.05.2015 Лілію Михайлівну нагороджено Почесною грамотою міського голови. Дякуємо Ліліє Михайлівну за цікаві заняття, доброзичливе ставлення.
Олександр.
19.05.2015 16:50

От і завершується навчання в групі з Херсонської міської ради . Знання рідної мови та вдосконалення володіня межі не має. Проміжний підсумок такої величезної роботи Лілі Віжічаніної.

Як все це було можна побачити тут :

https://www.facebook.com/vizicanina/media_set?set=a.830398750375894.1073741940.100002173309552&type=1
Олександр
06.05.2015 20:25

Хочу поділитись надзвичайними враженнями від зустрічі в бібліографчному відділі на зібранні по вдосконаленню української мови. Море емоцій та корисної інформації! Дякую Лілі. Більше про подію тут : https://www.facebook.com/vizicanina/posts/825622737520162?ref=notif&notif_t=close_friend_activity
Олександр
06.05.2015 12:12

Гарну та потрібну ініціативу втілює історичний клуб КЛІО . В живому спілкуванні можна отримати багато відповідей на теми, що зараз турбують суспільство. Тим добре, коли є можливість почути думки фахових та авторитетних науковців що часто запрошують до таких зустрічей. Роботу вдається продовжувати і в соцмережах між: зібрннями, як от у групі фейсбука: https://www.facebook.com/groups/117782948362194/?ref=bookmarks , де можемо отримати пропозиції що до наступних тем клубу, повести дискусію, чи поділитись враженями після чергової зустрічі. Навряди когось з учасників клубу КЛІО така можлвість спілкування залишить байдужим.  Слаавно відзначили третій рік роботи клубу, та тем цікавих ще безліч. Тож плануймо надали такі цікаві заходи ! 

Дякуємо ведучій клубу та всім працівникам бібліотеки за чудову організацію та можливості корисно проводити час !
Олександр
06.05.2015 11:55

Досить напружене та востребуване навчання по вдосконаленню української мови у відділі бібліографії, що проводить Лілія Віжічаніна. Корисно, повсльно, востребувано. Матеріали які вивчались на зустрічах, та враження відвідуючих після кожної такої зустрічі можна залишати у відкритій групі фесбук : https://www.facebook.com/groups/664699273642790/ та познайомитись з іншими учасниками такої ініціативи з різних міст України за посилнням на відкриту групу : https://www.facebook.com/groups/467607116672898/. Приємного та зручнго всім спілкування українською !

Пані ЛіліЇ окрема подяка :) .
Anonymous
04.05.2015 12:07

Дуже добре відсвяткували річницю клубу КЛІО  !
Вікторія
04.05.2015 09:30

Історичний клуб у відділі бібліографії -  найкращий! Завжди душевно, пізнавально і корисно! Хоча б заради нього варто відвідувати цю чудову бібіліотеку! До речі, з вікна чудові види на Дніпро!
Anonymous
18.03.2015 06:59

Шановні колеги! Вдячні Вам за змістовний, корисний тренінг  "Використання електронної системи моніторингу діяльності мережі публічних бібліотек України". Як завжди, після спілкування із Вами, з`являється бажання працювати з подвоєною енергією, самовдосконалюватися. Тренири нашого регіонального тренінгового центру - найкращі!

З повагою працівники Нововоронцовської центральної районної бібліотеки.
Andrew
13.01.2015 10:06

Спасибо всем работникам библиотеки за их труд, в частности огромная благодарность сотрудникам отдела литературы на иностранных языках.

P.S. У этого отдела самый красивый вид из окна. :)

 
Голопристанська районна бібліотека
04.12.2014 14:02

Вебінар - це дуже перспективна форма зв'язку з обласною бібліотекою. Щиро вдячні Сватулі Тетяні Леонідівні та Крупіці Павлу Олександровичу за необхідні знання, отримані на вебінарі, який пройшов 04 грудня для директорів ЦБС. Тепер ми стали більш обізнані в етиці електронного спілкування, а інформація про оформлення текстових звітів взагалі є надзвичайно актуальною.
Vladimir Tomilov
26.11.2014 10:40

Я благодарен судьбе , что я  познакомился с сотрудниками  Иностранного отдела , областной библиотеки имени О. Гончара . Коллектив этого отдела , великолепные , эрудированные , отзывчивые , прекрасные женщины , дай Бог им и в дальнейшем трудовых и творческих успехов !!! Постояный посетитель Томилов В. 
Федоренко Дмитро Станіславович
13.11.2014 11:11

Колектив ТОВ "Польська освіта" висловлє подяку зав. відділом документів іноземними мовами Мащенко О.О. за сприяння в організації та проведенні презентації "Система освіти в Польщі".

Дякуємо  Вам за високий професіоналізм !

З повагою,та сподіванням на подальшу співпрацю,

Дмитро Федоренко,

Регіональний директор ТОВ "Польська освіта"
Виктория
19.10.2014 12:39

Уважаемый Администратор сайта,

Прошу Вас обратить внимание на достоверность информации в объявлениях 

о работе клубов. В частности, Talk club по Вашим данным должен был состоятся 18.10.14 в 11:00.

Я пришла вчера на время указанное на сайте, и представьте мое удивление когда в отделе

иностранной литературы мне сказали, что клуб перенесен на воскресение, а именно 19.10.14.

Прошу Вас отнестись к Вашей работе более ответственно, цените и свое время и время читателей библиотеки!

Закономерно, что у Вас может возникнуть ответ, что это отдел, в котором проводится заседания клуба, не обновил информацию, которую подал Вам.  Так что прошу и отдел иностранной литературы ценить время и деньги на проезд своих читателей и вовремя подавать информацию администратору сайта. 

С уважением, Виктория 
Admin

Уважаемая Виктория! Приносим свои извинения за то, что на сайте не была вовремя отображена информация об изменениях в работе клуба. В дальнейшем мы будем более внимательны к информированию наших читателей.

Зав. отделом документов на иностранных языках Мащенко Е. А.
Людмила
16.10.2014 18:27

http://ludvas1.io.ua/album696567

Пропонуємо знайомство із Придніпров'ям
Галина Кульчицька
09.10.2014 12:52

   Висловлюю свою щиру вдячність  зав.сектором Інтернет-центр Павлу Олександровичу Крупіці за серію навчальних відео "Про хмарний ресурс Dropbox українською", "Приєднання до вебінару (Lync) та його елементи в браузері (на основі Internet Explorer)" .

   В Хмельницькій області проходять цикли вебінарів "Вибори як елемент демократіїї. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації". 

   Виявилось не так просто зробити підключення до вебінару. 

Навчальні відео від Павла Олександровича допомогли бібліотекаря без проблем приєднатися до вебінарів та прийняти участь у них.  Саме такі навчальні відео допомагають у роботі бібліотекарям.

   З нетерпінням чекаємо на нові навчальні відео.

 

З повагою Галина Кульчицька завідуюча бібліотекою-філією №8 для дітей Камянець-подільської міської ЦБС
Иванова Елена Николалаевна и мама Вики
22.08.2014 10:05

                                                                       Мечты сбываются

Моя дочь неумолкая рассказывает всем, что она была на экскурсии в хранилище и как там интересно, и желание загаданное ею - сбылось!!!  Она уже катается  на роликах.

Библиотекарь Любовь Николаевна Маметова - провела нам экскурсию. Сколько тайн в ее глазах, загадочности - в жестах, магии -  в голосе, трогательности - в желании понять, откровенности - в стремлении помочь....

Покорила всех своим  обаянием,

 Внешним видом и литературы знанием...

 Спасибо Вам за экскурсию. Буудьте всегда на гребне волны .Успехов в работе!!!

                                                                                                       

                                                                                                          С уважением мама Вики

                                                                                                         руководитель группы  Иванова Е.Н

 

.
Admin

Уважаемая мама Вики!

Благодарим Вас за такой положительный отзыв о нашей работе и теплые слова о сотруднике отдела сохранности и реставрации фондов.

Надеемся, что Вы еще не раз посетите библиотеку. Уверяем Вас, что качество обслуживания, профессионализм и доброжелательность сотрудников, разнообразие предоставляемых библиотекой услуг оставят у Вас такие же хорошие впечатления. Будем рады видеть Вас в нашей библиотеке.

С уважением, администрация

 
Нина - Восточная Сибирь
03.07.2014 03:31

Прошу передать в отдел редких книг эту ссылку, на ней указаны Каталоги (электронные) по изданию миниатюрных книг files.mail.ru/ABB15634560642CB9B05A9AB715DDD82     Эта ссылка будет на сайте до 27.07.2014.  Если есть возможность, разошлите её по библиотекам Вашего города.
Admin

Уважаемая Нина!

Сердечно благодарим Вас за предоставленную информацию. Она несомненно представляет интерес как для отдела редких изданий, так и коллекционеров нашего города.

Всего Вам доброго!
Учні 7-Б класу школи №1
29.05.2014 04:39

Одним із найцінніших подарунків, яке людство отримало за свою багаторічну історію, є Книга. Саме так, з великої літери, оскільки в наші часи віртуальної реальності мало що можна порівняти з шелестом сторінок, які гортає рука  невгамовного читача. Від усього серця дякуємо бібліотекарям сектору обліку користувачів Дереш Наталії Олександрівні, Милькович Анастасії Анатоліївні, бібліотекарю відділу німецької мови Кордонюк Оксані Андріївні та іншим співробітникам, які допомогли в організації та проведенні екскурсії, за майстерність та справжній професіоналізм у своїй справі. Ваша небайдужість та бажання співпрацювати є дуже цінними для нас.
Фролов Николай Васильевич
26.05.2014 08:49

Хочу высказать слова благодарности библиотекарю Кордонюк Оксане Андреевне за постоянную помощь в работе с учащимися школы №1 г.Херсона.

Желаю Вам счастья, мира и добра!
Фролов Николай Васильевич
26.05.2014 08:30

Учащиеся и педагогический коллектив школы №1 г.Херсона хотим выразить благодарность библиотекарям сектора учёта Дереш Наталье Александровне и Милькович Анастасии Анатольевне за проведение экскурсии по библиотеке 19 мая 2014 года.

Дети смогли познакомиться с различными залами с применением видеофильмов о работе и основных функциях отделов обслуживания библиотеки. Посетили следующие отделы: отдел для обслуживания людей с ограниченными возможностями, "Казковий диванчик"-для отдыха детей, отдел литературы на иностранных языках, зал каталогов, отдел по экологии, хранилище.

Желаем вам творческих успехов!
Щербина Ольга Дмитриевна
27.04.2014 14:34

Хочется сказать слова благодарности за хорошую, добросовестную работу Котовой Луизе Петоровне, оператору ксерокопии вашей библиотеки. Она всегда ответственна, доброжелательна и добросовестна в своей работе. Спасибо большое за отличную работу!
Музыка Ольга Евгеньевна
27.03.2014 11:35

Від імені викладача та студентів Херсонського училища культури щиро дякуємо Золотухіну Оксану Сергіїївну за цікаве, змістовне заняття. Ваш професіоналізм, знання та вміння  дозволили нам отримати певні уміння. Бажаємо творчого натхнення, гарних слухачів, вмілих користувачів.
Чубатюк Катерина Вікторівна
27.03.2014 10:58

Здравствуйте. Хочу поблагодарить работников библиотеки за теплоту и внимательность, которую они проявляют при общении с читателями. Мне очень нравится работать в этой библиотеке.
Петраковська Ірина Олександрівна
25.03.2014 11:56

Шановні колеги, вже не перший раз приїзжаю до вас на навчання. Вражає ваша гостинність, професіоналізм та вміння подати матеріал. Дякую за ті знання , які отримую у вас.
Ісакова Євгенія Юріівна
25.03.2014 11:55

Поздравляю всех коллег со светлым праздником "Благовещение Пресвятой Богородицы"

Благовещение (25 марта) — светлый праздник, связанный с благой вестью о рождении Спасителя. В этот день Архангел Гавриил известил Деву Марию, что она родит Иисуса Христа.

 
Виктория
24.03.2014 13:54

Добрый день! Вчера была в вашей библиотеке и полчаса потратила на то, чтобы найти человека, который отксерит мне нужный документ.  Бегала с третьего на четвертый этаж и обратно. И это уже не первый раз. Если библиотека работает с 9 утра, то почему же ксерокс работает с 11 в читальном зале? Считаю это полнейшим безобразием. Надеюсь, что администрация библиотеки наладит работы ксерокса.
Admin

Шановна пані Вікторіє!

Приносимо свої вибачення за причинені Вам незручності. Вважаємо, що працівники бібліотеки не зорієнтувались щодо допомоги у наданні Вам послуги. Ксерокси є майже на кожному поверсі. У разі виникнення проблем щодо обслуговування, звертайтесь, будь ласка, до завідуючих відділами або адміністрації. Маємо надію Вас бачити у нашій книгозбірні ще не раз.

Катерина Червинська, зав. сектором гуманітарних видань
КЗ "Нововоронцовська центральна районна бібліотека
19.02.2014 13:32

Шановна Надіє Іванівно! Працівники КЗ "Нововоронцовська центральна районна бібліотека" дуже вдячні за надану допомогу. Ми цінуємо ваші слушні рекомендації та поради щодо роботи нашого закладу і будемо намагатися  поступово втілювати їх в життя.
Школа 47
19.02.2014 11:25

18 лютого учні 10 А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 відвідали Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Гончара. Були приємно вражені гостинністю господарів. Нас чекали Ясинецька-Єгорова Олеся та Волкова Віталіна. Вони показали нам книжкове багатство: відділ рідкісних видань, абонемент, фонд  зберігання літератури. Нас підкорили різноманітні виставки та дуже запам’яталися можливості інтернет-центру.

Змістовною була співпраця у віртуальній подорожі «Шляхами Шевченка», яку підготували працівники відділу обслуговування  читачів.

Пишаємося, що серед багатьох учасників вікторини «Доля Шевченка» (підготовленою відділом абонементу) перемогла наша однокласниця Проскура Ольга.

Ми сподіваємося, що і у другому турі нас чекає плідна праця і перемога.

Закликаємо наших однолітків відвідувати бібліотеку ім. Гончара, бо там шанують рідну мову, наші традиції.

Хай книги завжди будуть нашими друзями.
Lana
10.01.2014 09:30

Дуже дякую за змістовний календар знаменних дат! Ним дуже зручно користуватися!
Антон
25.12.2013 19:17

Шановні адміністратори сайту, інформую вас про те, що згідно Наказу Державного казначейства № 438/1513  від 25.11.2010  "Типова інструкція про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ" - втратила чинність.
Admin

Шановний користувачу!

Дякуємо Вам за повідомлення. Проте не зовсім зрозуміло, що Ви мали на увазі. Дійсно, названа Вами інструкція втратила чинність. Текст її було надруковано у виданні "Ділове досьє директора ЦБС. Вип. 1", що вийшло з друку в 2008 році. Основна мета видання - ознайомлення керівників бібліотек з нормативними документами з основних напрямків діяльності, що є актуальним на час виходу видання. Представлений на сайті електронний варіант повністю відповідає друкованому примірнику. Тому виключення з нього документів, що втратили чинність, не передбачається.
Алексей Зверик
19.12.2013 13:04

Уважаемая Надежда Ивановна,

Предлагаю Вам  содействовать в создании официальной остановки маршруток № 48 и 50 под названием "Библиотека О.Гончара" ,которую сейчас называют "Поворот" (рядом с Парком Славы)

С уважение А.П.Зверик

 
Admin

Уважаемый Алексей Павлович!

Благодарим Вас за неравнодушие и предложение сделать рекламу библиотеке, назвав остановку "Библиотека". К сожалению, остановка в районе Парка Славы не входит в перечень узаконенных остановок, ее официально не существует, поэтому вопрос с переименованиями ставиться сейчас не может. Но мы продолжаем работу над проектом ЛИР (литературно-исторические реконструкции), и в рамках этого проекта планируем нанесение яркой запоминающейся метки-геоэкслибриса как раз в районе остановки маршрутных такси "по требованию", приблизительно у входа в Парк Славы со стороны ул. Красностуденческой. Полагаем, что после соответствующей рекламной акции тизер "Библиотека" внедрится в сознание херсонцев и пассажиров маршруток. Таким образом, наша общая цель - указать направление к современной библиотеке херсонцам и гостям города - будет достигнута, в том числе при участии таких неравнодушных читателей как Вы.
Нововоронцовська центральна бібліотека
05.12.2013 08:49

Працівники КЗ "Нововоронцовська центральна районна бібліотека", учасники тренінгу РТЦ,  вдячні нашим тренерам за корисну, вчасну інформацію. Скориставшись порадами, ми вже маємо повноцінне наповнення блогу. Окрема подяка Павлу Олександровичу за безцінні консультації  на питання, які не входили до програми. З нетерпінням очікуємо на новий модуль.
Олександр
03.12.2013 14:02
Швидкість інтернету при підключенні через Wi-Fi останнім часом просто жахлива, порівняно з тою, що була раніше. Системні адміністратори, будь-ласка перевірте це.
Алексей
15.11.2013 10:56

Хочу прочитать такие книги: "Трейдинг с доктором Элдером" и "Трейдинг - это ваш путь к финансовой свободе", но не могу отыскать.. электронный вариант не подойдет.. спасибо..
Admin

Шановний користувачу! У фондах нашої бібліотеки таких книг немає. Радимо скористатися сайтом Національної Парламентської бібліотеки України http://www.nplu.org/ або звернутися до книжкових магазинів. Хочемо додати, що такі запити потрібно робити через Віртуальну довідкову службу http://www.lib.kherson.ua/vss.htm.
Вероника
08.11.2013 20:01

Здравствуйте!Я учюсь в педагогическом университете.Зашла в библиотеку,подобрать материал в библеографическом отделе,а когда немного устала от выбора литературы,то пошла с подружкой прогулятся.мы зашли в зал новых поступлений.Наше внимание привлекла выставка «Молодь: потенціал, амбіції, успіх».Мы долго не могли оторватся от нее.Особенно понравилась книга тестов.Мы себя протестировали,а еще про скульптуры почитали.Благодарим Вас.Юрко В.
Anonymous
04.11.2013 19:46

Шукали з дружиною інформацію про свого земляка Основікова який у 1971 році працював в с. Демидівка В.Лепетиського району головою колгоспу та згорів в полі рятуючи хліба від пожежі, могила якого знаходиться на цвинтарі в селі. Дуже прикро що немає інформації про таких людей.

 
Admin

Шановний користувачу!

Матеріали про Основікова Леоніда Анатолійовича представлені тільки в друкованому вигляді у періодичних виданнях. Ознайомитись зі списком статей, що були розміщені у пресі, починаючи з 2007 року, Ви зможете за допомогою пошуку в електронному каталозі, який виставлений на сайті бібліотеки. А більшість інформації про Л.А.Основікова можна знайти, опрацювавши картковий зведений краєзнавчий каталог, який знаходиться у відділі краєзнавства нашої книгозбірні.
Татьяна
29.10.2013 17:11

Здравствуйте! подскажите пожалуйста планируются ли в ближайшее время какие-либо выставки в библиотеке, на какую тему и как долго продлятся?
Admin

Добрый день! 

Сложно ответить на  Ваш впорос, так как в библиотеке постоянно экспонируются различные книжные и художественные выставки. Информация о выставках еженедельно обновляется на главной странице веб- сайта библиотеки.

В ноябре мы планируем провести Таврийскую неделю искусств, во время которой предполагается экспонирование различных выставок. Более подробная информация будет представлена на веб-сайте библиотеки и портале "Арт-кавун" несколько позже.
Маша
29.10.2013 08:10

Добрый день. Хотелось бы узнать, есть ли у вас открытые вакансии?
Admin

На данный момент вакансий в библиотеке нет, но если Вы   хотите работать  в библиотеке - приходите на собеседование, приносите  свое резюме и мы будем иметь ввиду Вашу кандидатуру в случае появления вакансий.
Вікторія
30.09.2013 09:02

Шановні хранителі книг! Вітаю Вас з професійним святом - Днем бібліотекаря! Міцного Вам здоров'я, оптимізму, наснаги, родинного затишку, благополуччя! Побільше Вам вдячниз читачів та користувачів! 
Інна Павлівна Коба
05.07.2013 09:03
Хочу висловити подяку зав.сектором Інтернет-центр Павлу Олександровичу Крупіці за серію посібників під загальною назвою «Короткий майстер-клас або практичний посібник для початківців». Особливо - за випуск «Як працювати з клавіатурою, бо кращих видань українською мовою, в яких розкривається ця тема, я не знайшла. Високо оцінили всі чотири посібника цієї серії і інші бібліотекарі, з якими 19 червня цього року я обмінювалась враженнями під час перегляду виставки нової літератури з питань бібліотечної діяльності, що проходила у Національній парламентській бібліотеці України з 17 по 21 червня.

З повагою та найкращими побажаннями Інна Павлівна Коба – зав.сектором Інтернет-центр Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м.Київ.
inna62
05.07.2013 08:50
Хочу висловити подяку зав.сектором Інтернет-центр Павлу Олександровичу Крупіці за серію посібників під загальною назвою «Короткий майстер-клас або практичний посібник для початківців». Особливо - за випуск «Як працювати з клавіатурою", бо кращих видань українською мовою, в яких розкривається ця тема, я не знайшла. Високо оцінили всі чотири посібника цієї серії і інші бібліотекарі, з якими 19 червня цього року я обмінювалась враженнями під час перегляду виставки нової літератури з питань бібліотечної діяльності, що проходила у Національній парламентській бібліотеці України з 17 по 21 червня.

З повагою та найкращими побажаннями Інна Павлівна Коба – зав.сектором Інтернет-центр Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м.Київ.
Любовь
14.06.2013 20:49

Здравствуйте! Хотелось бы увидеть на вашем сайте отдельную категорию "Вакансии". Неужели молодым искателям нет возможности пробиться в Ваш большой и дружный коллектив?
Admin

УважаемаяЛюбовь!

Мы всегда рады принять в наш дружный коллектив молодых, энергичных, инициативных,  профессиональных сотрудников. Если Вы  такая - приходите на собеседование и приносите свое "резюме".  Но должны Вас предупредить, что на данный момент  вакансий нет и появляются они нечасто .

С уважением

администрация
Лариса Шаваровська
22.05.2013 18:52

Сьогодні була на тренінгу "Залучення населення до вивчення та використання е - послуг й інструментів е - урядування на базі сучасно обладнаних публічних бібліотек".  Цікаво, повчально, змістовно. Хотіла отримати більше практики -  отримала. І перші, кому я покажу те, чого навчилася - будуть працівники органів місцевого самоврядування. Дякую Бібліомосту за надану можливість поповнити свої знання і подяка тренерам пані Тетяні Скляренко та пані Альоні Жогалєвій за доступну розповідь і всоєчасний потрібний  матеріал.
Асаулюк Оксана
05.05.2013 07:02

Поздравляю весь коллектив библиотеки со Светлым Праздником Пасхи!

Желаю в жизни Божьей благодати, 
Здоровья, света, мира и добра! 
Творите, помогайте, созидайте, 
В день Пасхи пусть звонят колокола!
Виктория
25.04.2013 14:22

Згідно "Правил користування Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара" всі читачі мають право на безкоштовне отримання в тимчасове користування документів з фондів читальних залів бібліотеки.

Доброго дня! Прочитала отаку от відповідь на запит і ось що я Вам скажу. що у випадку коли береш книгу з читального залу додому то треба заплатити за кожен день 2 грн. Це було усі роки як користуюсь бібліотекою. 
Admin

Шановна пані Вікторія!

Згідно правил користування бібліотекою кожний читач має право на безкоштовне отримання в тимчасове користування документів з фондів читальних залів бібліотеки. Мається на увазі, що читач користується цими документами в приміщенні бібліотеки.

Але, протягом багатьох років у бібліотеках України діяла додаткова платна послуга "Нічний абонемент", згідно якої читачам видавались документи з фондів читальних залів для роботи вдома. Така послуга надавалась і читачам нашої бібліотеки, її вартість складала 2 грн. за ніч. На сьогодні цю послугу виключено з "Переліку додаткових  бібліотечних платних послуг, що надаються населенню, організаціям та установам".  

Якщо Вам відомі факти надання працівниками книгозбірні даної послуги, пропонуємо повідомити їх заступнику генерального директора бібліотеки по бібліотечній роботі Шендерук Г.В. (тел.: 32-18-29 ).
Шушик О. В
18.03.2013 08:13

 

Шановні колеги! Поясніть мені, будь-ласка, що означають оці номери , які ви вказуєте у розділі «Газети, які зберігаються у фондах Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського» і будь-ласка, уточніть, де,  у фондах яких бібліотек Москви, Санкт-Петербурга (Росія) та Одеси зберігаються: «544. ИЗВЕСТИЯ ГЕНИЧЕСКОГО ИСПОЛКОМА И ПАРТКОМА: рабочекрестьян. газ. – Геническ (Запорож. губ.), 1921. 1921 № 35. 562. СТЕПОВА КОМУНА. – Генічеськ. Вид. з 1930». Я Вам дуже вдячний. У Вас прекрасна бібліотека, гарний сайт. Але, на жаль у мене не має часу до Вас приїхати, хоча всього лише 60 км. від Миколаєва.
Admin

Шановний користувачу!

Відповідь на Ваше питання дивіться на сторінці "Віртуальна довікова служба" за № 2673.

Адміністратор
Гість
16.03.2013 11:12

Найбільша таємниця України.
Хто ми і звідки наші предки?
"Слов`янотворення у Європі: історія просвітництва" -
http://www.istvolyn.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3437:2013-02-27-12-07-27&catid=18&Itemid=17
Anonymous
12.02.2013 19:49

Оксана
07.02.2013 06:47

Добрый день.

Прошу  разъяснить в каком случае береться залог с читателя при выдаче литературы на дом и какова сумма залога? А также насколько правомерно брать с читателя по 2 грн. за день пользования 1 книгой взятой на дом?

У меня была вчера крайне неприятная ситуация, когда с меня потребовали 100 грн. залога. С собой было только 50,00 грн. В итоге книгу не дали.
Admin

Шановна пані Оксано!

 Згідно "Правил користування Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара" всі читачі мають право на безкоштовне отримання в тимчасове користування документів з фондів читальних залів бібліотеки. Крім того, читачі, які мають річний читацький квиток і проживають у Херсоні можуть також безкоштовно брати додому будь-які документи з фонду відділу абонемента, художню літературу з фонду відділу документів іноземними мовами і ноти з фонду відділу мистецтв. Жодна оплата за користування цими документами з читачів не стягується.
Адміністрація бібліотеки провела розслідування ситуації, на яку Ви вказуєте. З працівником відділу документів іноземними мовами, що порушив правила видачі документів, проведено роз'яснювальну роботу. Приносимо вибачення за цей прикрий випадок і запевняємо, що надалі всі працівники книгозбірні чітко дотримуватимуться встановлених правил користування бібліотекою.

З повагою
Заступник генерального директора
з бібліотечної роботи                                                                    Г.В.Шендерук
Alexei
02.01.2013 17:24

www.talimonova-lyubov.com

Lyubov Talimonova - writer, artist
Гість
17.12.2012 18:03


 Стаття "Розточчя: шлях рахманів" - 
http://www.istvolyn.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3152:2012-11-28-06-40-37&catid=18&Itemid=17

 
Гість
15.11.2012 12:20

Невідома історія України.
Карти роських земель пізнього середньовіччя: Волинь-Україна 16-17ст.н.е. -
http://www.istvolyn.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3102:-16-17-&catid=18&Itemid=17
Сергей Варин
14.11.2012 22:13

Здравствуйте, очень понравился Ваш сайт. Хотелось бы обменяться с вами ссылочками. Наш ресурс http://coollib.net/ - библиотека в которой более 210 тысяч книг разных жанров, на разных языках и в популярных форматах.
Лахтиков Дмитрий
05.11.2012 18:10

Уважаемые библиотекари,

Добрый день. Подскажите пожалуйста есть ли в Вашей библиотеке Регистровая книга морских судов СССР за 1957-58 годы или 56-57. Электронный каталог ничего не выдает. Сам бы пришел, но ехать надо 250 км.

Заранее спасибо. С уважением. Дмитрий
Admin

Уважаемый Дмитрий, в фондах нашей библиотеки есть книга "Регистр морских судов. 1935-1936". Рекомендуем обратиться за помощью в другие крупные библиотеки  http://lib.kherson.ua/link-site-lib.htm . Хотим добавить, что такие запросы нужно делать через Виртуальную справочную службу http://lib.kherson.ua/vss.htm.
Ігор
30.10.2012 22:25

доброго дня! Додайте будь-ласка до перерліку інтернет ресурсів сайт javalibre.com.ua. тут зібрана література українською мовою. Формати файлів jar, fb2, txt 
Лиля
22.10.2012 14:01

Здравствуйте  меня просили обратиться к вам с просьбой  решить вопрос  с открытием дискатеки  в  ДКТ  нас лешили клуба  тем кому за 40-50  и мы обратилися за помощью  в решении нашего вопроса нам перезвонили и сказали обратиться к вам за помощью  я как ведущая клуба  прошу вас о встрече  и решить вопрос  положительно  обращаюсь к  Галине Ивановне  которая должна решить наш вопрос  пожалуста  помогите правельно  решить  наш вопрос                                                                          с ув. к вам ведушая клуба  Фальман Лилия  Александровна
Олег
16.08.2012 21:09

В якомусь рефераті прочитав про Ваш сайт і те, що на ньому є сторінка з бук-кроссінгу. Проте виявилось, що сторінка не знайдена (в розробці?)
Хочу запропонувати всім бажаючим для обміну книгам використовувати сайт avabook.net.
Сайт некомерційний, без реклами і т.п.

Ласкаво просимо, приєднуйтесь.
Олександр Іванович
08.08.2012 11:19

Доброго дня! Хотів би звернутися до адміністрації бібліотеки. Кожного року в бібліотеці Гончара покривають лаком підлогу, але чому не можуть за ці гроші придбати кондиціонери до читального залу та інших відділів бібліотеки. У таку спеку просто неможливо працювати в бібліотеці. Дуже потрібно було попрацювати з книгами та журналами, але висідити в такій неймовірній задухі більш ніж півгодини не зміг. Сподіваюсь, що адміністрацію бібліотеки почне щось робити для того, щоб читачі захотіли прийти в бібліотеку ще.
Оксана
15.06.2012 04:29

Доброго дня! Я хотіла би запитати чи є в наявності у вашій бібліотеці картографічний матеріал (я шукаю детальну карту грунтів Харківської області)? Наперед дякую. Ось моя сторінка для контакту - http://romaniw.pp.ua/?page_id=188.
Admin

Шановний користувач, у фондах нашої бібліотеки немає детальної карти грунтів Харківської області. Рекомендуємо звернутися до Харківської наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка: http://korolenko.kharkov.com/
Егор Мельничук
23.05.2012 14:13

Был сегодня в интернет центре на первом этаже.Все устроило, кроме того, что в помещении очень душно (бедные работники этого центра, весь день сидеть в духоте)  и пришлось работать на довольно старом компьютере(как по мне, так из 6 машин 4 надобно заменить).Надеюсь, что к пожеланиям читателей прислушиваються.
Admin

Уважаемый читатель!

Рады, что Вы посещаете библиотеку. Мы постараемся учесть Ваши пожелания обновить компьютерный парк интернет-центра и подумать о создании более комфортных условий для работы наших посетителей при условии соответствующего финансирования библиотеки.

Администрация
Татьяна Николаевна
09.05.2012 09:42

С днём Победы!!!Всем нам мирного неба над головой!!!Этот праздник со слезами на глазах....у жителей микрорайона Таврический,Северный по улице Безродного,Блюхера в прямом смысле со слезами на глазах.Уже вторые сутки нет воды...Невозможно никуда дозвониться все телефоны либо молчат либо короткие гудки...Ну что тут скажешь...Ведь можно хотя бы элементарно подвезти воду в водовозке,(хотя бы днепровскую)чтоб человек достойно смог сходить в туалет.Ладно для питья пойдем и купим.Вот вам и размышления у парадного подьезда..Всем хватает днепровской воды и канал,чтоб заполнить и напоить соседние области,а жителям города сидеть в день Победы неумытыми поросенками(мягко сказано)На горячие телефоны в мерии не дозвониться
Малин Сергій Олександрович
09.05.2012 07:41

Поздравляем всех с Днем Победы!
Татьяна
27.04.2012 20:27

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, можно ли на сайте найти информацию о заседаниях клубов, связанных  с английским языком? Интересует как можно туда попасть и что вообще представляют собой эти заседания. Очень хочется углубить свои знания языка, как я понимаю там должна быть именно разговорная практика. Заранее спасибо!
Admin

Здравствуйте, уважаемый пользователь! На нашем сайте, на главной странице есть информация об еженедельном клубе " Английский для всех". Клуб заседает еженедельно по воскресеньям в 11.00. Единственное условие - быть читателем нашей библиотеки. Встречи проходят в отделе документов на иностранных языках под руководством американских волонтеров Корпуса Мира. Темы заседаний самые разные. Главная цель этого клуба - улучшить знания разговорного английского языка, обогатить свой словарный запас. Ждем Вас. Приходите.
инна
25.04.2012 16:58

уважаемая гривна! пишем вам колективом д.сада 17.надеемся на ваше содействие по поводу нашей проблемы.нам нмкто не дает никаких обьяснений на каком основании нам уже второй месяц задерживают зарплату?школам заплатили а д. садам не обещают. бастовать нам не разрешают угрожая увольнением.
Admin

Уважаемая Инна!
С этим вопросом Вы можете обратиться непосредственно в редакцию газеты "Гривна".
Адрес редакции: бул. Мирный, 3, ІІІ этаж, г. Херсон, 73000
т/ф (0552) 26-26-8;     (0552) 26-26-88  
e-mail: gazeta@grivna.kherson.ua
Шеф-редактор: Валерий Боянжу
Администратор: Оксана Тюрина

Администрация
Марина
15.04.2012 17:30

Дуже дякую за корисну інформацію, розміщену на Вашому сайті. Ви дуже мені допомогли.
Татьяна
11.04.2012 09:11

Скажите пожалуйста, вы пишите статьи? У вас есть свое издательство. Если да то в какие сроки можно подать научные статьи чтоб вы написали их!
Admin

Уважаемая Татьяна!

Научные статьи по заказу сотрудники библиотеки не пишут. Мы издаем только свои методические  и библиографические материалы.

Администрация
Anonymous
22.03.2012 19:23

Здравствуйте, помогите,пожалуйста найти  литературу! Моя дипломная работа называется  - "Основні тенденції формування бібліотечного фонду бібліотеки ( на прикладі Центральної бібліотеки ім.Короленко)"
Admin

Уважаемый абонент!

В фонде нашей библиотеки отсутствуют материалы о Центральной библиотеке им. Короленко. Советуем Вам обратиться непосредственно в данную библиотеку.

Если Вас интересует литература по общим вопросам формирования библиотечного фонда рекомендуем поискать ее в электронном каталоге или обратиться за помощью в Виртуальную справочную службу.
Катя
13.03.2012 22:05

Допоможіть знайти інформацію на тему: "Правозастосовчі аспекти систем права "!! дякую! 
Admin

Шановний користувач! Запити на пошук літератури потрібно робити через Віртуальну довідкову службу http://lib.kherson.ua/vss.htm.
Лянсберг ольга
07.03.2012 16:08

Получила письмо из Москвы от Евсеева Бориса. Передаю его поздравления:

Хочу поздравить Вас с наступающим и чудесным весенним праздником!
Новых творческих Вам успехов, здоровья и благополучия, процветания Вашим
родным и близким.
Я с удовольствием - в который уже раз, вспомнил вечер в библиотеке имени
Олеся Гончара и порадовался тому спокойствию, порядку и какому-то
особому уюту, который в Вашей библиотеке царит.
Не сочтите за труд, передать мои поздравления и наилучшие пожелания
прекрасной половине, Вашего превосходного "осередка" культуры.

Искренне Ваш -
Борис Евсеев
наталка
01.03.2012 12:48
я вражена ващим проектом. це дуже корисний та потрібний ресурс. сьогодні я була вперше у вас, та бачу, що не останній
КоляКоля
28.02.2012 15:39

Предлагаю возаимовыгодное сотрудничество с моим сайтом. Основы строительства
Світлана
07.02.2012 14:16

Будь ласка допоможіть писвітлити тему:" Еколочічні проблеми смт Каланчак"
Admin

Шановний користувач!
Радимо опрацювати наступні джерела, які знаходяться у відділі краєзнавчих документів:

1. Біган, І. П. Тече річка невеличка - річка Каланчак : [про еколог. стан, Каланч. р-н] / І. П. Біган // Слава праці : інформ. вид. Каланчацького р-ну. - 2010. - N30(30 лип.). - С. 3.
2. Бойко М.Ф. Екологія Херсонщини: навч. посіб. /Бойко М.Ф.,Чорний С.Г.- Херсон, 2001.-156 с.: іл.
3. Географія Херсонщини: навч. посіб. /заг. ред. І.О. Пилипенка, Д.С. Мальчикової. - Херсон: Вишемирський В.С., 2007. - 222 с.
4. Нечипуренко О.. Безпечно жити не заборониш : [про стан еколог. безпеки Чаплин. та Каланч. р-нів] / О. Нечипуренко // Новий день. - 2008. - N33(14 серп.). - С. 16.
5. Предместніков О. Г. Сучасна екологічна ситуація на Херсонщині та можливі шляхи розв'язання проблемних питань / О. Г. Предместніков // Вісті Біосферного заповідника "Асканія-Нова". - 2008. - N10. - С. 168-179 ;
6. Романенко Г. М. Проблеми і завдання щодо формування засад нової прогнозованої та екологічно безпечної водогосподарської політики в Херсонській області та Причорноморському регіоні / Г.М. Романенко // Український географічний журнал : наук.-теорет. журн. - 2010. - N4. - С. 52-54.

Для оперативної відповіді на Ваші запитання  звертайтесь до віртуальної довідкової служби, яка знаходиться  на сайті нашої бібліотеки.
СЕРГЕЙ ЕГОРОВ
06.02.2012 13:59

Всем привет!:)Уважаемые читатели,если кто-то общается с Олей Тютюнниковой,передайте ей,пожалуйста,что я её ОЧЕНЬ ищу.Мы с ней хорошо знакомы.
Ирина Никифорова
23.01.2012 21:13

Прошли новогодние и рождественские праздники и ярким воспоминанием воспитанников и педагогов Дом детского и юношеского творчества осталось посещение библиотеки О. Гончара. Сотрудники отдела регистрации и контроля провели увлекательные заочные экскурсии  в историю празднования Рождества.
В интерактивной форме дети знакомились с рождественской поэзией авторов разных стран, изучили традиции празднования Нового года и Рождества.
Коллектив педагогов и воспитанников Дома детского и юношеского творчества благодарят сотрудников Сыкыринда В.А., Кордонюк О.А. за познавательное мероприятие и надеется на дальнейшее сотрудничство.
Настя
22.01.2012 19:34

Скажіть будь-ласка чи є у вас підручники/хрестаматії з археографії? 
Admin

Шановний користувач! У фондах нашої бібліотеки є підручник з археографії - Яковлєв С.О. Українська радянська археографія. - К., 1965. На жаль, з цього питання літератури дуже мало. Є підручники з архівознавства. Ще хочемо додати, що такі запити потрібно робити через Віртуальну довідкову службу: http://www.lib.kherson.ua/vss.htm
Anonymous
03.01.2012 13:36

Хотел бы пополнить ваш фонд, безвозмезно, (книги разной тематики), дома они лежат бесцельно, хотел бы дать им 2ю жизнь. Если моё предложение актуально - с кем лучше это обсудить.  

С НГ и Рождеством всех=) 
Admin

Cпасибо за предложение! Обратитесь, пожалуйста, с этим вопросом по тел. 26-18-57 (отдел формирования документного фонда).

Веселых праздников!
коваленко олеся олександрівна
03.01.2012 08:32

Помогите, пожалуйста, найти информацию по дипломной работе на тему Правовий статус автономних утворень: світовий та вітчизняний досвід. Той инфо, которую я нашла уже, в том числе  и у вас в библеотеке, очень мало.
олеся
02.01.2012 17:53

помогите пожалуйста найти информацию по дипломной работе на тему Правовий статус автономних утворень- сівтовий і вітчизняний досвід
Борис Евсеев
31.12.2011 15:37

От души поздравляю Вас с наступающим Новым 2012 годом!
Позвольте пожелать Вам новых библиографических открытий, внимательных
читателей, отзывчивых друзей и, конечно же, доброго здоровья.
Я часто вспоминаю Херсонскую библиотеку имени О. Гончара и хотел бы
пожелать руководству и всем сотрудникам - хорошего настроения
и счастливого Нового года.

Искренне Ваш - Борис Евсеев
Віктор іваненко
25.12.2011 21:21

29-30 березня 2012 року у м.Рівне відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція "Еко- і агротуризм: перспективи розвитку на регіональному та локальному рівнях". Детальніше - http://pgf.rv.ua
Ivan
24.12.2011 17:17

Здравствуйте, об даном сервисе узнал недавно - весьма привлекательный ресурс. Спасибо основателям даного сайта.

Незнаю почему среди всех энциклопедий вы не упомянули <a href="http://glopus.ru/">этот проект</a>.
Рябец Роман Викторович
30.11.2011 16:23

Здравствуйте.

Меня интересует история деревни Малиновка, Алексадрийского уезда  Херсонской губернии, ныне с.Малиновка Петровского района Кировоградской области. Моя мама организовала музей села, и ей хотелось бы побольше узнать.

Зарание благодарен.

Рябец Р.В.
Шевченко Ольга
27.11.2011 09:37

О вашей библиотеке мы узнали из гостевой книги Эльмира Якубова. Наша районная библиотека находится в Гомельской области, город Добруш. Мы бы хотели наладить отношения с коллегами библиотекарями из других стран.
Admin

Уважаемая Ольга!

Нас заинтересовало Ваше предложение. Просим Вас для уточнения деталей возможного сотрудничества прислать нам электронной почтой (адрес указан на главной странице сайта) Ваши конкретные предложения (каким Вы видите это сотрудничество) и контактную информацию для связи. 

 

С уважением,

Галина Владимировна Шендерук,

зам. генерального директора по библиотечной работе

 
Олефиров Сергей Викторович
15.11.2011 11:29

Добрый день! 

Разыскиваю родственников по линии протоирея Алексея Черняговского (г. Херсон). Девичья фамилия его супруги - Резаки (возможно греческая).

В настоящее время установлено, что протоиерей Алексей Черняговский похоронен при Храме Святого Николая Чудотворца (Херсон, ул. Доброхотова, 31).  

Кроме того известно, что 26 августа 1874 года специальная комиссия, командированная инженерным ведомством Одесского военного округа, провела исследование склепа Екатериновского Собора (место захоронения князя Потемкина). В состав комиссии входили начальник Херсонской инженерной дистанции полковник Э.Г.Брунст, священник собора Алексей Черняговский, инженер-подполковник В.И.Журавский, уполномоченный от Одесского общества истории и древностей Н.Н.Мурзакевич и др.

Интерес представляет любая информация о протоирее А. Черняговском.

Заранее благодарен,  

С.В. Олефиров.
Admin

Уважаемый Сергей Викторович!

В газете «Юг» ( от 5 сентября 1899 г.) в разделе «Местная хроника» была опубликована статья о жизни и деятельности протоиерея херсонского Забалковской Свято-Николаевской церкви Алексея Кузьмича Черняговского. Приглашаем Вас посетить отдел краеведческих документов и библиографии нашей библиотеки.
Более подробную информацию Вы можете узнать, связавшись с нами по телефону (0552) 42-43-19 (отдел краеведения) или по электронной почте krajotdel@rambler.ru
роман
09.11.2011 03:51

день добрый! прошу помощи, конечно если не составит труда! ищу свои корни Иван Максимович Зубихин уроженец Херсонской губернии 1891 года - брад отца моего деда ЗубихинаИвана Ивановича

помогите информацией!
Admin

Уважаемый Роман!

По поводу информации об Иване Максимовиче Зубихине, уроженце Херсонской губернии 1891 года, советуем Вам обратиться в Государственный архив Херсонской области (kherson.archives.gov.ua, е-mail: daxo@ukrpost.net.) а также в Государственный архив Приморского края (Е-mail: arhivpk@mail.primorye.ru, сайт: http://www.arhiv-pk.ru/)
Сергій
06.11.2011 00:05

Чудова у Вас бібліотека. Користувався для написання курсової роботи. Також хочу порадити студентам подібний ресурс для написання курсових http://myreferatik.in.ua
Эддуард
26.10.2011 15:16

У вас можно взять некоторые материалы для моего сайта Нервно-мышечная система?
Admin

Какие материалы Вас интересуют? Если те, что представлены на нашем сайте - предлагаем просто дать на них ссылку. Если документы из фонда библиотеки - укажите какие именно документы Вам нужны - тогда мы сможем дать Вам более точную информацию.

С уважением,
администратор
Эддуард
26.10.2011 13:07

Предлагаю обмен ссылками. Если интересно - дайте знать. ( http://www.electricnerves.ru/ )
Наталі
09.10.2011 13:26

Доступна інформація для Вас стосовно законодавства України: pravoznavstvo. at. ua
Олександр
09.10.2011 13:21

Важливий сайт про інформацію законодавства України в доступному форматі.
Николай
30.09.2011 13:08

Попал этим летом в москве на спектакль пермского театра " У моста" Безрукий из Спокена, безумно понравилось! Узнал,что они приезжают 7го числа в Херсон со спектаклями Панночка. Калека с Инишмана и Женитьба, но не знаю. где будут аоказывать, и где достать билеты! помогите пожалуйста!!!! буду очень признателен!!!!!!!!!!!!!!! спасибо!
Admin

Билеты на спектакли пермского театра " У моста" можно приобрести в кассе Херсонского академического музыкально-драматического театра им. Н.Кулиша по адресу: м. Херсон, ул. Горького, 7 . (касса театра работает без выходных с 9:00 до 19:00).
Телефон для справки: 22-55-20

Также касса театра работает в гипермаркете <<Оскар>> с 12:00 до 19:00
Ася
27.09.2011 14:36

Шановні бібліотекарі!!!Щиро вітаю Вас зі святом! Бажаю терпіння в роботі з читачами, тепла в холодну пору року. Хотілось би щоб з кожним читачем у вас покращувався настрій та збільшувалась заробітна плата))! P.S.  Особисте вітання Волковій Віталіні - так тримати!!! Також можна запровадити нову номінацію "Кращий читач", за якого можуть голосувати самі бібліотекарі. Ото було б круто!
Admin

Щиро дякуємо за поздоровлення!

Щодо номінації "Кращий читач" - цікава пропозиція! Можливо впровадимо наступного року. 

Адміністрація
Игорь
27.09.2011 07:38

Понравился ваш сайт вот мой Интерьер и строительство хочу поменяться с вами ссылками или статьями. Мой сайт еще молодой, но я его интенсивно развиваю.
Строительство и ремонт

http://www.v-build.ru
Пашков Михаил Васильевич
25.09.2011 13:51

Добрый день ВСЕМ  Звёздам  и звёздочкам ХОУНБ им. О.Гончара!!!

В разделе "Цифры и факты" http://lib.kherson.ua/facts-and-figures.htm приведены следующие данные: Загальна кількість персоналу бібліотеки – 155,5 осіб, в т.ч. 87 бібліотечних працівників.

Я понимаю что кто-то может работать на 1/2 ставки, но это будет 1 человек. Прошу уточнить общую численность персонала 155 или 156 человек, на какую дату (01.01.2011 или 01.01.2010 г. или 01.06.2011 или за все время от момента создания??? ) и если это возможно-исправить. Спасибо! Страна должна знать своих Героев- имена и фамилии награжденных в студию!!! (на страницу сайта).

Вместе сделаем НАШ (ВАШ) сайт лучше!

 
Admin

Уважаемый Михаил Васильевич!

Благодарим Вас за постоянное сотрудничество и активное участие в мероприятиях библиотеки. Отдельное спасибо за то, что Вы не только заходите на наш сайт, но и за то, что не остаетесь равнодушным к информации, представленной на нем. Указанную Вами ошибку признаем и уже внесли исправления в текст. 

Надеемся на дальнейшее сторудничество. Будем рады видеть Вас в библиотеке.

С уважением, администрация.
Андрей Пронченко
19.09.2011 13:20

Cайт понравился, спасибо за полезную и интересную информацию

www.pirog-studio.com
Роман
30.08.2011 12:08

Здравствуйте. У вас отличная библиотека. Желаю притока книг и посетителей. Скоро ведь осень...

Если вам нужна какая либо реклама можете обратится в нашу компанию

Рекламное агентство полного цикла http://reklama-odessa.blogspot.com/

 

 
Admin

Спасибо за добрые пожелания!
Володя
14.08.2011 19:11

Привіт херсонці. Сьогодні завітав на Ваш сайт... Досить непогано створено!!! Мені сподобалось, молодці.
Людмила
06.07.2011 12:56

А ЧОМУ САЙТ ДЕРЖАВНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ?
ГОМОН ЗАРИНА НИКОЛАЕВНА
28.06.2011 16:17

МОЙ ОТЕЦ ГОМОН НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВИЧ ВЫСЫЛАЛ ВАМ СВОИ КНИГИ, А Я НЕ НЕ ВИЖУ ИХ НА ВАШЕМ САЙТЕ, КОГДА Я СМОГУ ИХ УВИДЕТЬ. ПИШИТЕ НА МОЙ АДРЕС
Ivar
15.06.2011 20:06

Класс! Как хорошо и интересно умейте предносить факты своей статистики http://lib.kherson.ua/facts-and-figures.htm

Просто класс!

Удачи!
Татьяна Александровна
15.06.2011 08:02

Хочу выразить благодарность разработчикам сайта! Я в восторге от возможности распечатывать дома листки требования литературы, это экономит время в процессе работы с литературой в библиотеке, расширяет возможности поиска литературы, даже библиографию можно составить дома. Это просто замечательно. Хотелось, чтобы вашему примеру последовали и другие билтотеки. СПАСИБО!
Гість з ПЕРЕСОПНИЦІ
31.05.2011 14:07

Про що мовчить Пересопниця?
Хто такі дати-характерники?
Таємниці Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical
Стаття під назвою "Пересопниця: духовно-просвітницький центр Дулібії Рось" на -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/119
Фото Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo
Карти Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps
Антон
31.05.2011 13:52

Доброго дня!

Допоможіть будь-ласка вирішити проблемне питання.
На сьогоднішній день дуже важко знайти спеціалізовані книги для людей з погіршеним зором. Я звертався у книгарні та видавництва, але, на жаль, ніхто не зміг мені допомогти. Мова йде не про шрифт Брайля, а про книги зі збільшеним плоским шрифтом.
Якщо Вам відомо де можна придбати таку художню літературу (планується закупівля для дитячих спецзакладів ), то поділіться будь-ласка інформацією.
Admin

Відповідь надіслано особисто
Яценко Владислава Миколаївна
18.05.2011 17:52

Дуже подобається ваша бібліотека.

Пам'ятається у вас була виставка присв'ячена Віктору Цою. Хотілося б дізнатися, чи буде у вас виставка присв'ячена Фредді Мерк'юрі? Так як скоро 20 років з його смертів і 65 років з дня народження. Було б цікаво. Могла б допомогти у організації.

 
Admin

Шановна Владиславо Миколаївно!

Ми обов'язково організуємо у вересні поточного року виставку, присвячену життю й творчості Фредді Мерк'юрі. Будемо раді, якщо і Ви візьмете участь у підготовці даної виставки. 

Зателефонуйте нам, будь ласка: 26-16-87 (відділ документів з мистецтва).
Наталья
12.02.2011 11:20
 Уважаемые сотрудники библиотеки, выставляющие собственные издания на сайте, Вам не стыдно за оформление сайта и за оформление ваших изданий http://www.lib.kherson.ua/kalejd10_09-1.htm (пример страницы Вашего "Калейдоскопу досвіду") такое ощущение что люди либо халатно относятся к своим обязанностям, либо настолько загружены работой, что не хватает времени просмотреть что выставили на сайт.
 
Очень понравилось оформление и содержание раздела Новых поступлений и огромное СПАСИБО тем, кто расписывает содержание книг и периодических изданий, это действительно огромный труд. Благодаря Вам без особых усилий можно найти необходимую тему, а не сидеть со стопкой журналов  и пытаться найти необходимую тему.
Admin
Уважаемая Наталья!
Рады, что Вы являетесь неравнодушным посетителем нашего сайта, что материалы, представленные на нем, вызывают интерес.
Мы принимаем Ваши замечания относительно размещенных на сайте изданий библиотеки.В данное время осуществляется редакция страниц сайта, в т.ч. и представленных на нем материалов.
Гість
27.01.2011 12:29
Зацікавленим історією.
Збірка карт про прабатьківщину слов"янства, ранню історію слов"ян (1 тис. до н.е. - 1 тис.н.е.) та загальнослов"янську державу Рось (1-9 ст.н.е.) -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps
Статті про світогляд слов"ян, походження, ранню історію, та історію загальнослов"янської держави Рось (1-9 ст.н.е.) -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/
 
Saha
22.01.2011 22:39
У Вас прекрасный сайт, предлагаю Вам зарегистрировать его в бесплатном каталоге на сайте http://dizel.ucoz.com/dir 
Дмитрий
14.12.2010 17:56
 
Здравствуйте, уважаемые сотрудники библиотеки. Я историк, аспирант кафедры истории Украины Николаевского национального университета. Пишу диссертацию по историографии подпольно-партизанского движения на Юге Украины в годы ВОВ. На данный момент занимаюсь поиском литературы. Но т.к. у меня уже есть определённое количество источников (дипломная и магистерская были по этой же теме) встал вопрос о краеведческой литературе других регионов. Дело в том, что я сейчас не имею возможности приехать к Вам в силу семейных обстоятельств. И хотел бы попросить Вас об услуге. Я знаю что в каждой библиотеке есть такая услуга как "Составление библиографических списков для научных работ, дипломных и курсовых", "Подбор литературы по заказу" и т.п. Я хотел бы узнать, могли бы Вы мне оказать такую услугу? Какова стоимость одного источника? Я узнавал что она колеблется от 0,80 коп. до 1,5 грн. Мне необходима библиографический список из ВСЕЙ Вашей литературы по партизанам и подпольщикам действовавшим в Херсонской области в годы ВОВ. Но т.к. у меня уже есть некоторая литература то я думаю будет разумно если Вы пришлёте только работы, изданные в Херсоне или ещё в каком-либо городе Вашей области,т.е. чисто краеведческая литература. За весь период с 1941 по 2010(11). Всё кроме газетных статей, т.е. диссерации, авторефераты, книги, монографии, сборники документов, научные статьи, художественная литература, мемуары, материалы конференций. Газетные статьи не надо, т.к. они в принципе не являются историографическим источником. Правда, если у Вас есть газетные статьи периода ВОВ или первого послевоенного десятилетия, то это подходит. Я готов к любой форме оплаты, как удобно Вам. Желательно только чтобы было побольше материала и литература была оформлена на компьтере и по требованиям ВАКа. Вот мой номер: 0934458487. Заранее спасибо. С уважением, Дмитрий. dmitr-nefyodov2@yandex.ru
Дмитий.
12.12.2010 13:18
Здравствуйте.
В Вашей библиотеке хранятся выпуски газеты "Херсонские губернские ведомости"?
Виталий
20.11.2010 12:56
Сайт сделан не удобно, я не могу найти здесь то что мне нужно...надо найти литературу по HTML -страницам, WEB-программированию а..ничего нет...поисковая база с многими изъянами...и недостатками...
Вместо того что выделить в первую очередь поисковые окошки для литературы там  приходится читать историю библиотеки..на хрен она кому то сдалась история библиотеки!
Admin
     На самом деле библиотека им. О. Гончара в нашем городе сама по себе достаточно интересное учреждение, которое имеет свою историю, традиции и достижения. Для многих посетителей сайта эта информация является интересной и полезной.
     Кроме того, помимо электронного каталога сайт библиотеки располагает многими полезными сервисами и ресурсами: виртуальная справка, полнотекстовые электронные версии наших изданий, блог библиотеки, виртуальные выставки и проекты.
     Что же касается электронного каталога, то работа над его улучшением ведется постоянно. И мысль о размещении ссылки на него в самом видном месте кажется нам действительно интересной.
     Относительно же интересующей Вас литературы хочется отметить, что ее попросту у нас нет. Причины такого положения дел следует искать скорее за пределами стен библиотеки, так как комплектование фонда документами напрямую зависит от финансирования. Недостаточное финансирование ведет к отсутствию нужной литературы.
Сергей Зверенцев
11.05.2010 00:00
Добрый день! Был у Вас на мероприятиях, посвященных Дню Победы. Все было просто великолепно! Удачи Вам во всех начинаниях!

Спасибо! Рады будем Вас видеть в библиотеке.
Тунамин Андрей
19.04.2010 00:00
У Вас, к сожалению, не все можно найти.
сайт Афиша Херсона
18.04.2010 00:00
АРТКАВУН the best!!!!!!!!!!!!!!
Вигор
15.04.2010 00:00
Хороший ресурс, множество полезной информации!
prosto
20.02.2010 00:00
Создание такого сайта, как у Вас, конечно, занять много времени. Я уже много раз брался за эту работу, даже место покупал для размещения, но вот с популрностью. Ни как получалось, а у Вас как я погляжу, нормально растетет от визита к визиту. Ничего, я пока все разузнаю, а потом еще и обойду Вас по фиду! Успехов, встретимся еще!
Цукерман
17.02.2010 00:00
Очень полезный ресурс.
docto
14.02.2010 00:00
Елки, почему так мало хороших сайтов сложилось? этот, благо, вне критики! Успехов в развитии!
макс
30.01.2010 00:00
Лучшие сайты, отличные мысли - все это имеется в этой гостевой книге. Присоединяюсь к другим хвалебным высказываниям. Только чуточку нужно изменить дизайн
яновская Олеся
22.01.2010 00:00
здравствуйте, прочитала отзыв о календарных планах . просьба к jiglo irenie: не могли бы вы прислать мне на 6 класс, могу поделиться своими наработками тоже. я не могу найти эти номера.
Закуракин Владислав
11.01.2010 00:00
Поздравляю с юбилеем Николая Ивановича Братана и благодарю Вас за хороший и скромный сайт!
Плотникова Оксана
11.01.2010 00:00
Уважаемый администратор! Большая просьба - скажите, есть ли в нашей библиотеке Военно-исторический журнал, том 25 за 1983 год, авторы: Совыет Юнион. Министерство обороны ССР?
Искала в Интернете - нашла только обложку
(темно-синяя, как книга). Буду очень благодарна.

Уважаемая Оксана!
В фондах нашей библиотеки есть только "Военно-исторический журнал"/ учредитель:Министерство обороны Российской Федерации. - М., 1983.- №1-12. Судя по всему, это не тот журнал, который вам нужен.
jiglo irenie
04.12.2009 00:00
ID: 1570, 02.10.2009 19:54
прочитала це повідомлення, можу допомогти-я розробила планування уроків по підручнику Карпюк-6-9 класи, вони надруковані в журналі Англійська мова та література № 19-21 липень, № 28 2009
Лебедєва Ірина
03.12.2009 00:00
Щиро дякую за допомогу. Успіхів у Вашій праці.
З повагою, Ірина Лебедєва. 03.12.2009 р.
Лебедєва Ірина
02.12.2009 00:00
Шановні працівники бібліотеки! Сьогодні вперше потрапила на Ваш сайт. Дуже приємно познайомитись з Вами. Ви робите дійсно дуже гарну справу. Велике Вам спасибі за Вашу таку нелегку, але цікаву роботу. З повагою, Ірина Лебедєва. 02.12.2009 р.
Верник
15.11.2009 00:00
Вітання працівникам бібліотеки, прошу вашої допомоги щодо теми "Антирелігійна політика більшовиків 1945 -1984рр 20ст."
Бондаренко Оксана
11.11.2009 00:00
Большое вам спасибо. Вы мне очень помогли.
Волоцюга
04.11.2009 00:00
В цілому класна бібліотека,але чому у вас так мало книжок про програмування?

Дякую

Шановний користувач!
На жаль, у зв'язку з недостатнім фінансуванням бібліотеки, яке передбачає і поповнення бібліотечного фонду новими виданнями, ми не можемо повністю задовольнити потреби усіх наших читачів. Особливо це стосується книг з програмування через їх високу вартість та швидке старіння інформації. Але, якщо Ви залишите свої побажання щодо поповнення нашого фонду необхідними,на Ваш погляд, виданнями, ми врахуємо їх .
Nad
28.10.2009 00:00
Спасибо за сайт! Много полезной информации
Наталья
28.10.2009 00:00
То, о чем так долго говорили "меньшевики", наконец-то свершилось! Наконец-то библиотека "заговорила"! приятным голосом Русланы!
вставила канал в блог, прорекламировала
http://om222.blogspot.com/2009/10/blog-post_8342.html
Прошу прикрутить кнопку "слушать" на первую страницу, а то мало кто откроет.
Дмитрий
28.10.2009 00:00
Добрый день!

Если вам интересны фото 20-х годов Аскания Нова
пишите sontucio пес mail.ru

Дмитрий http://tushinec.ru/index.php
israg
15.10.2009 00:00
Потрясающий ресурс!!! Проворно нашла все, что искала. Согласна ко всему, уже сказанному. Низкий поклон авторам за это творение.
Yuli4ka_xvatit
12.10.2009 00:00
Классна бібліотека, але мало інформації, може відскануйте книг побільше...
доречі запрошую усіх читачів до нової бібліотеки онлайн - school.xvatit.com
Кольцов Валерий
07.10.2009 00:00
Очень интересный и информативный сайт!
Быстрая реакция на вопросы пользователей!
Особая благодарность Наталье Мирошниченко!
Поддержка проекта "Свободный книгообмен" очень полезная работа, на которую способны, по моему мнению, только очень увлеченные люди.
Владимир Бочков
05.10.2009 00:00
Нашёл скромную ссылку на работавшую в библиотеке С.С.Пембек.
Это сестра моей прабабушки,учившейся в женской гимназии Херсона,художницы по фарфору(её работы есть и в Эрмитаже).
Может найдётся что-то ещё о её жизни?
Елена
19.09.2009 00:00
У Вас не все можно найти, к сожалению. Расширяйте фонды.
КУСТЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА
28.08.2009 00:00
Щіро дякую за вшанування світлої пам"яті чудової людини, українського письменника, мого батька - КУСТЕНКО ОЛЕКСІЯ МИХАЙЛОВИЧА.Працівникам сайту бажаю творчого натхнення та вдачі!
Алина
24.08.2009 00:00
Часто захожу на ваш сайт, очень нравится, спасибо огромное за полезную и интересную, а главное, нужную информацию.
Anonymous
12.08.2009 00:00
Дуже дякую за допомогу.
Козянко Сергій
18.07.2009 00:00
В такое сложное для народа Украины время Вы хорошо работаете и помагаете получать образование студентам!Низкий поклон Вам до земли!
Рюмин
02.07.2009 00:00
Огромное человеческое спасибо Вам от студентов-филологов за вашу работу.
Александр
12.06.2009 00:00
Очень содержательно. Я знаю что дорогое удовольстви, но все таки если бы еще и сами книги имелись в электронном виде.
Вишнякова Ірина Володимирівна
09.06.2009 00:00
Шановні колеги!

На яких умовах можна користуватися електронними фондами Вашої бібліотеки? Яка вартість абонемента?
Цікавить доступ до дисертаційного фонду, фонду авторефератів та фондів наукової літератури в галузях педагогіки та економіки.

З повагою,
Проректор з наукової роботи
Західнодонбаського інституту економіки і управління
Вишнякова І.В.
--------------------------------------------------------------------
Шановна Ірино Володимирівно!

Вартість абонемента бібліотеки на календарний рік складає 12 грн. Наявність читацького квитка дає право отримувати будь-які документи у користування, в т.ч. наукову літературу з питань педагогіки та економіки, автореферати дисертацій, електронні видання тощо. Що стосується електронних видань, то документи на CD, DVD та ін. можна переглянути в інтернет-центрі. Якщо Ви не маєте змоги приїхати до бібліотеки, можна замовити копії документів через МБА, але в обсязі, який не суперечить вимогам Закону України "Про авторське право і суміжні права". (Докладнішу інформацію щодо послуг МБА можна отримати за тел.: 8-0552-26-18-57 у зав. сектором МБА Шишкіної Любові Петрівни).
Michael
04.06.2009 00:00
Большое Вам спасибо за ответ,удачи во всем
Олена Мазур
02.06.2009 00:00
Доброго дня! Ваш сайт дійсно непоганий. Але на сторінках купа помилок! Наприклад, на головній: слова "учбовий" в українській немає, як немає і слова "учба"; незрозуміло, чому для участі у проекті "Буккросинг" треба "звільнити книгу" і лишити її на "безпечній полиці", а сма проект посеред українського тексту називається то англійською, то російською... І т.д., і т.п. Сайт невивірений, складається враженя, що перекладений "Рутою" з сусідньої мови. І це в "науковій" бібліотеці!
Цікаво, чи читає хтось гостьову? Буде видно з редагування...
--------------------------------------------------------------------
Шановна пані Олено!

Дякуємо Вам за зауваження. Надалі будемо уважнішими. Проте, слово "учбовий" є в українській мові (див.: Орфографічний словник української мови. - Київ, вид-во "Довіра", 1994 р.)
З повагою, адміністрація
Баймуканова Динара Саржановна
18.05.2009 00:00
Спасибо Вам за вашу работу!!!! Очень редко встретишь в Интернете так много информации о содержании библиотечного фонда!!! У Вас есть чему поучиться!!!
sveta
05.05.2009 00:00
спасибо за помощь!
Баженова Катя
04.05.2009 00:00
Большое вам спасибо за помощь! Вы мне очень помогли!!!
Anonymous
29.04.2009 00:00
Привет всем из Индии от бывшего работника отдела обслуживания!! Захожу к вам, читаю...
Тоня
Шевченко Альона
30.03.2009 00:00
Доброго дня, шановний колектив універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара!

Хочу подякувати Вам за Вашу роботу! Адже, завдяки тому, що Ви віддано відноситеся до своєї роботи, користувачі можуть знайти важливу для себе інформацію! Щодо мене, то я ніде не могла знайти деякі знімки Олеся Гончара, що були потрібні моїй мамі для показу студентам. Але завдяки Вам - у мене все вийшло! Тож красно дякую за вашу плідну роботу!!!

З повагою Шевченко Альона
sunflower
27.03.2009 00:00
Спасибо за Вашу помощь в поиске информации! Замечательный и очень полезный сайт!
Я
26.03.2009 00:00
Огромное спасибо создателю этого сайта!!!!!!!! "золоті рученьки"!!!! так держать!!!
Дунаєвська Світлана
22.03.2009 00:00
Спасибі за допомогу.
АЛЛА
10.03.2009 00:00
СПАСИБО, СПАСИБО и еще раз ОГРОМНОЕ СПАСИБО чи ДУЖЕ ДЯКУЮ за ВАШУ работу и помощь
mil
07.02.2009 00:00
Дуже вдячна за відповідь!!!!
пупкин петр
01.01.2009 00:00
Посетил ВАШУ библиотеку очень впечатлила выставка вышитых картин, которые сделаны мужскими руками!!! И вообще у вас очень много хороших выставок!!! Просто глаз радует!!! Удачных вам выставок!!! С новым 2009 годом!!! Петр.
VeGaS
10.12.2008 00:00
Поздравляю всех сотрудников библиотеки с наступающим Новым годом. А в особенности отдел искусств.выставки в этом отделе меня очень заинтересовали.
Дмитрий
05.12.2008 00:00
Здравствуйте. Побывали у вас в библиотеке на экскурсии. Очень понравилось.
Пиписит Сергей Петрович
18.11.2008 00:00
Спасибо за ваш сайт хорошая штучка вышла
Anonymous
09.11.2008 00:00
Добрый день. Спасибо создателям за отличный сайт. Симпатично. Очень понравилось.
Олег Нестенко
02.10.2008 00:00
Классная библиотека, очень удобно, что есть интернет, благодаря чему значительно расширяются возможности поиска информации
Максим
08.09.2008 00:00
Гарна бібліотека
Ковтонюк Борис
16.05.2008 00:00
Вітання від Дніпропетровського обласного краєзнавчого товариства "Ріднокрай". Перед поїздкою на Бірючий. Нормальний сайт!
Инна Евдокимова
27.03.2008 00:00
Поздравляю коллектив библиотеки, и особенно Ирину Капелюх с праздником весны.Здоровья и счастья и прекрасной, вечной весны.
katRin d'Eneuve
26.03.2008 00:00
так приятно найти то что нужно, на сайте библиотеки роджного города. учась при этом в харькове)
Натали
13.03.2008 00:00
спасибо за информацию, очень помогли
Настенька
27.01.2008 00:00
Зашла на Ваш сайт случайно, и осталась очень довольна. Много информации Вами предоставляемой может помочь. Большое спасибо за то что Вы есть.(добавила адрес сайт в избраное) Успехов и процветания Вам.
Hatzenbehler
07.01.2008 00:00
Hi. I was looking for information about my great grandfather, one of the Germans born in Kherson in 1866. I was hoping to find a picture of him, his family, or stories of their home. Later he had to leave and he came to the USA. Thank you -- Mary Hatzenbehler PO Box 70212, Oakland, CA 94612 USA
__________________________________________________________
Dear Mary,
to obtain the information about your grand-grandfather who was born in Kherson you should specify his fool name (obligatory), occupation, estate, religion (desired).
As all documents on history of Germans in Kherson are stored in funds of the state archive of Kherson region we advice you to address the request directly to the State Archive of Kherson Region (SAKR), they will be able to help you.
SAKR contacts:
3, Sovetskaya str.
Kherson
73000
tel.: +38 0552 225733, +38 0552 224374
fax: +38 0552 225895
e-mail: daxo@urkpost.net
Sincerely
administration
Смирнова Елена
28.12.2007 00:00
От души хочу поздравить весь коллектив библиотеки С НОВЫМ ГОДОМ и РОЖДЕСТВОМ!
Особые поздравления отделу литературы по искусству: Татьяне Леонидовне, Раисе Мироновне, Марии Васильевне, Тане Сусловой. Желаю счастья, здоровья, новогоднего настроения!
Помню, скучаю.
Ku4er
06.12.2007 00:00
Вітаю! я і не відав шо у бібліотеки може бути такий славний сайт) Так тримати
Аліна
13.11.2007 00:00
Дякую за чудову можливість віртуально відвідати рідне місто, з його неперевершеною бібліотекою. Дякую за постійну допомогу! Бажаю всім працівникам бібліотеки здоров'я, сил та наснаги! Окреме спасибі автору сайту!..
библиотекари ХОУНБ
23.10.2007 00:00
Сотрудники областной научной библиотеки им. Олеся Гончара от всей души поздравляют свою коллегу – Федько Татьяну Семеновну со славным юбилеем!
Более двадцати лет Татьяна Семеновна посвятила библиотечному делу. Без преувеличения можно сказать, что культура Херсона держится на таких специалистах, как наш юбиляр!
Библиографию называют «ключом ко всем знаниям». Этот ключ доступен всем, нужно только научиться пользоваться им. Именно эту задачу решает Татьяна Семеновна на протяжении многих лет. Среди каталогов, картотек, в Интернете – она, как рыба в воде!
Ее отличают высокий профессионализм, доброжелательность и готовность придти на помощь читателю.
Дорогая наша Татьяна Семеновна! Мы Вас очень любим и ценим! Желаем Вам здоровья, хорошего настроения, материального благополучия, оптимизма!
С ув. коллеги
njuta
23.10.2007 00:00
Дуже-дуже дякую:)
Буц Александр
13.10.2007 00:00
Ищу однокласников: школа №49 и №29, 1968-1978 годы
michael
20.08.2007 00:00
подскажите пожалуйста,что находится сейчас на месте ресторана "европейский" который был в районе пер.портовый спасибо т.к.есть его старая фотография,а что сейчас спасибо
Михаил

-------------------------------------
Комментарий администратора.
Большая просьба: подобные вопросы отправлять в Виртуальную справочную службу
Наталья Дыба
12.07.2007 00:00
Оля Сак!Посмотрела сайт музея книги, впечатлилась. Вы там в Херсоне традиционно молодцы.Школа...
Всем привет!
инна ладур
24.05.2007 00:00
Здравствуйте и процветайте!
Радостно узнать о вашем Центре для людей с особыми потребностями! Растёт родная библиотека Гончара! Всё новые о новые проэкты реализуются в жизнь - спасибо коллективу библиотеки и руководителю Центра в частности Наталии Мирошниченко за труд, энтузиазм, профессионализм!
Мы в США открыты к сотрудничеству с Центром!
Интересных и эффективных совместных проэктов!
Девочка
22.05.2007 00:00
К сожелению, у вас не все можна найти. что очень обижает нас, студентов. расширяйте фонды
Зоряна Левицька
17.04.2007 00:00
Відгукніться будь ласка хто пише про внутрішню платіжну систему каначейства і шукав літературу 2.02.07 на мій мейл.zoriano4ka@mail.ru.може обміняємось даними?
zoreslav
07.03.2007 00:00
Щира подяка відділу масової роботи! Зі святом Вас, любі жінки!!!
Колежанка
22.02.2007 00:00
а ось цікавий щоденник бібліотекаря
Ірина Шевченко
12.02.2007 00:00
Шановні колеги! Чудовий сайт і цікава робота бібліотеки свідчить про вашу небайдужість і прагнення працювати заради тих, хто любить читати і поціновує вашу працю!
Bалентин
11.02.2007 00:00
Приємно було натрапити на гарно оформлений, змістовний і корисний сайт обласної бібліотеки.
Елена Ткач-Крищенко
02.02.2007 00:00
Прочла заметку о работе библиотеки в газете "Літературна Україна" подписанную Наташей Поповой.Наташа,отзовись ,если помнишь Лену Ткач из 17 группы.
Алексей
25.12.2006 00:00
Отличная библиотека! Спасибо!
Anonymous
20.12.2006 00:00
дуже гарно оформлено, так тримати!!!
Протоиерей Владимир Ягелло
06.12.2006 00:00
С большим интересом попал на сообщение о Владимире Ягелло в Херсоне. Проживаю во Франции и очень бы хотел войти в контакт с тезкой.
Надежда О.
28.11.2006 00:00
Совершила экскурс по сайту, получила много полезной информации. Спасибо создателям за такой ресурс. Удачи и творческой инициативы Вам уважаемые!
Igor Pro
19.11.2006 00:00
Файна бібліотека!
Володимир
11.11.2006 00:00
Сайт оформлений зі змаком та змістовно, однак не завадило
б на головній сторінці вказати дні та часи роботи бібліотеки.
Света
09.11.2006 00:00
Сегодня была на экскурсии в библиотеке. Понравилось
Владимр
04.10.2006 00:00
Все очень симпатично и информативно.
Владимр
03.10.2006 00:00
Оччень симпатичненько и в тему.
Володимир
11.09.2006 00:00
Підкажіть колегам з Черкас (моїм землякам) як зробити популярною обласну бібліотеку і зберегти свої робочі місця. Молодці !!!
helen
22.06.2006 00:00
Коли відбудеться семінар по інтернет-центру для слабозорих
користувачів????

Семінар відбудеться 9-11 серпня ц.р.
Гульченко Кристина
11.03.2006 00:00
Поздравляю с 8 марта весь женский коллектив научной библиотеки! Желаю счастья, здоровья, успеха, удачи, много любви!
Михаил
26.01.2006 00:00
Для всех любителей действительно интересного документального чтения - Полнотекстова библиотека "Российские мемуары 18 века" - в свободном доступе сотни документов - тексты воспоминаний, дневников, журналов, частью историческая публицистика, письма, указы и проч. В основе - Каталог Зайончковского "История дореволюционной России в дневниках и воспоминаниях" т. 1 и дополнения т. 6. Не менее 15-20% книг из каталога, в основном из дореволюционных изданий помещены в библиотеке - большей частью это периодика, "Русская старина", "Русский архив", "Сын отечества".

Для краеведов Херсона отдельно могу рекомендовать записки Дримпельмана, текст которых недавно появился на сайте.

Всего наилучшего.
Татьяна
10.01.2006 00:00
Поздравляю с прошедшими праздниками! Всем удачи, Благополучия и побольше приятных минут!!!!!!!!!!!
Гуляева Н.П.
28.12.2005 00:00
С наступающим Новым годом всех!
Поздравляю!
Успехов, благополучия, любви, счастья всем!
Вспоминаю...Обнимаю всех корешов
Н.Гуляева
Ирина Егорова
28.09.2005 00:00
Дорогие коллеги!
Поздравляю с наступающим профессиональным праздником!!!
Желаю неугасающего энтузиазма!!!
Ирина Егорова
Лариса
21.09.2005 00:00
Я в захваті від Вашого сайту. Хочу відзначити не тільки вдале дизайнерське рішення, а насамперед - його глибоку інформаційну насиченість та оперативність подання інформації.Так тримати!!!
Ольги з філіалу.
26.05.2005 00:00
Любі колеги-бібліотекарі!
Вітаємо вас з початком літа і періодом відпусток! Бажаємо добре відпочити на Канарах та Гаваях. Хай щастить!
Ирина
26.05.2005 00:00
Всех коллег поздравляем с Международным днем библиотек.
Желаем творческих успехов, добра и счастья!
Аня
27.04.2005 00:00
Сайт, конечно, ничего, вот только в каталоге с гиперссылками проблемы - не открываются!И как, интересно, туда перейти??????
Оксана
24.03.2005 00:00
Привіт херсонці. Сьогодні завітала на Ваш сайт... Досить непогано створено!!! Мені сподобалось, молодці. Єдине, що не зрозуміла - це зовнішній вигляд бібліотеки... тобто як вона виглядає назовні?
Особливі вітання пані Галині Шендерук, пану Миколі Кошелюк та для Андрія Шевченка!!! :-)
ТОЛЯ
27.02.2005 00:00
ПРИВЕТ ХЕРСОНЦЫ! ПИШУ С МОСКВЫ, ,,ЗАШЕЛ К ВАМ ,,В ГОСТИ,,- И ДОВОЛЕН!- НЕ ХУЖЕ МОСКВЫ!- ТАК ДЕРЖАТЬ. ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО. УДАЧИ ВАМ!
Crazy
19.02.2005 00:00
клевый сайт!!!!!!!!!!!!!!!!!
ИНТЕРНЕТ
27.01.2005 00:00
Поздравляю всех читателей и сотрудников библиотеки с Днем Интернет! Удачи в блужданиях во всемирной паутине!
Гуляева Наталья Петровна
30.12.2004 00:00
Поздравляю весь замечательный коллектив научной библиотеки с наступающим Новым годом!
Пусть новый год будет для вас добрым и счастливым, принесет здоровье, успех, удачу, много счастья и любви!
Обнимаю!
Особый привет краеведам и еще поздравления с юбилеем Николаю Ивановичу Братану!!
Гуляева Н.П.
Помните еще?.....
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031