Якщо з дитиною складно

В81330
159.922.7

П 30
Петрановська Людмила Володимирівна.
Якщо з дитиною складно/ Л.В. Петрановська; пер. О. Рибка, голов. ред. О.С. Кандиба, худож. А. Селіванов - Харків : Віват, 2020. - 157, [2] с. - (Актуальна тема), ISBN 978-966-982-088-4
Место хранения: Абонемент (1)
Предметные рубрики: Діти -- Сімейне виховання -- Психологія
УДК: 159.922.7:37.018.1
Жанр: Нон-фикшн

Аннотация:

Нова книжка відомої сімейної психологині, авторки бестселерів «Що робити, коли...» і «Таємна опора…» відповідає на одвічні запитання батьків про особливості виховання дітей. Дуже часто виявляється, що саме незгоди у взаєминах змушують дитину поводитися не найкращим чином, а батьків — дратуватись і вдаватись у відчай. Дорослі не розуміють потреб і захоплень власних дітей, а діти не слухаються, нехтують правилами і брешуть.

Експертка у сфері виховання допоможе знайти з дитиною спільну мову, розв’язати конфліктні ситуації, зберегти терпіння та віднайти розуміння й мир у сім’ї.

Фотоматериалы

Цитаты

  • "Не вимагайте від себе та від дитини всього й відразу. Життя не завершується сьогодні. Якщо зараз дитина не знає, не хоче чи не може, це зовсім не означає, що так триватиме завжди. Діти ростуть і змінюються, часом до невпізнаваності. Головне, щоб до того, коли дитина буде готова змінитися на краще, взаємини між вами не були безнадійно зіпсовані. Жодну зразкову поведінку, жоднувідмінну оцінку, жоден схвальний відгук оточення не варті того, щоб заради них жертвувати головним, заради чого ви зустрілися в цьому світі, що залишиться між вами, коли всі виховні завдання будуть вже далеко в минулому, - любов'ю, турботою, довірою."
  • "Довіряйте собі, своєму досвіду, інтуіції, батьківським почуттям. Ніхто не спроможний зробити для неї більше за вас. І навіть якщо якоїсь миті вам здається, що ви геть кепська мати (батько), просто зазирніть в очі своєї дитини. Там ви побачите себе - найулюбленіших, найпотрібніших, найважливіших. Найкращих Батьків у світі. Це ви і є."

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

"Що за діти, Боже милий, з ними впоратись несила"

(уривки з вступу)

...Не варто відразу гортати книжку в пошуках "прийомчиків", боюся, нічого не вийде. Можна з успіхом двічі - тричі застосувати вичитану техніку, але, якщо вона залишилася лише технікою, усе скоро повернеться назад. Усе живе й тривке завжди розвивається потихеньку, непомітно, як деревце виростає: начебто сьогодні таке, як учора було, і завтра майже не зміниться, а за рік - ого, як виросло! Можна, звісно, зрубати вже готове й у землю встромити - відразу буде красиво. Але засохне ж. Не треба себе ламати й перероблювати, "брати в руки", починати нове життя з понеділка. Це ще нікому добра не приносило. Ви з дитиною своєю живете, виховуєте її, знаєте її, вона поряд. Унайголовнішому все вже добре. А з рештою розберетеся, так чи інакше...

 

Экранизация, другие видеоматериалы

Якщо з дитиною складно. Людмила Петрановська (огляд книги).

Календарь событий

    1 2 34
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031 
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день