Ефективний керівник

В78066
005.32

Д 76
Друкер Пітер.
Ефективний керівник: найточніший посібник з досягнення правильних результатів/ П. Друкер; пер. Р. Машкова, голов. ред. В. Александров - Київ : КМ-БУКС, 2018. - 245 с., ISBN 978-617-7535-83-5
Место хранения: Сектор документов по экономическим, техническим, естественным наукам (1), Абонемент (1)
Предметные рубрики: Організаційна психологія
УДК: 005.32
Жанр: Нон-фикшн

Аннотация:

Бути керівником не означає сидіти в кабінеті і роздавати накази. Ви можете очолювати міжнародну компанію чи невеликий підрозділ з трьох людей – ба більше, ви можете взагалі не мати підлеглих та працювати як незалежний спеціаліст чи спеціалістка – бути керівником означає справляти значний вплив на продуктивність організації та досягати правильних для неї результатів.
Щоб досягти результатів, ефективні керівники і спеціалісти мають навчитися уникати непродуктивності та робити те, на що не звернули уваги інші. Можна мати знання, ідеї та досвід — і змарнувати їх, не маючи належної менеджерської і виконавчої дисципліни, яка перетворила б їх на результат.
Пітер Друкер — визнаний класик та батько-засновник менеджменту як дисципліни, автор більш ніж тридцяти п’яти книг та колумніст Wall Street Journal — майстерно формулює та пояснює вміння, життєво важливі для ефективності в бізнесі і для прийняття правильних рішень. Звертаючись до прикладів з історії бізнесу та врядування, пропонує широкому колу читачів свіжий погляд на, здавалося б, очевидні речі.

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

Десять уроків, які я засвоїв завдяки Пітеру Друкеру

(уривки)

Якби у вас була можливість прочитати лише одну книжку про самоорганізацію вищого менеджменту, то вам слід було б обрати саме цю, безумовно, класичну працю Пітера Друкера - книжку "Ефективний керівник". Цей вибір не залежить від розміру установи, якою ви керуєте - ба навіть від того, чи ви взагалі її очолюєте. Керівником чи керівницею є будь-хто, в чиї обов'язки входить досягти правильних результатів - будь-хто, хто прагне якнайкраще розподілити свої зусилля між кількома найпріоритетнішими речами та справити найбільший вплив...

...Ми всі маємо лише одне коротке життя, що складається з такої самої кількості годин на тиждень,як і в усіх інших. Що з нього в підсумку вийде? Як зміниться життя інших людей? Яке значення матиме наше життя? Пітер Друкер - один чоловік без організації, зі скромним будинком і плетеним стільцем - власним прикладом демонструє, як багато може зробити одна високоефективна людина, і показує, що ніколи не слід плутати масштаб впливу з масштабом організації. Зрештою, він став найвищим проявом того, чим може стати вчитель - взірцем утілення тих самих ідей, яких він начав, живим доказом істинності свого вчення, яке справило такий величезний вплив ще за його життя.

Джим Коллінз

Передмова до ювілейного видання

Экранизация, другие видеоматериалы

BOOKпідбірка #9 Коротко про бізнес. Видавництво "КМ-Букс"

Друкер Пітер Ефективний керівник  (огляд книги)

Календарь событий

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день