![](images/pages/lib/news_1/omriyana-ta-dovgoochikuvana-zustrich-vidbulasya-onlayn-zustrich-kimiko-ta-osoblivih-ditey-I7h.jpg)
Передноворічні дні - час сюрпризів та чудес. Так і сьогодні, 27 грудня, відбулося маленьке диво - онлайн-зустріч Кіміко з особливими дітками - постійними учасниками інклюзивних проєктів, які реалізовувалися у книгозбірні за мирних часів.
Спілкування – важлива складова, що сприяє соціальній адаптації людей з фізичною або ментальною інвалідністю. Особливо воно важливе зараз, коли діти опинилися у різних містах і відчувають дефіцит спілкування з однолітками. Онлайн – зустріч з Кіміко дозволило учасникам зануритись на кілька хвилин у те минуле, мирне життя, коли особливі діти відвідували Гончарівку. Діти розповідали про те, як змінилося їх життя після виїзду з Херсона, знайомили Кімі зі своїми домашніми улюбленцями, демонстрували свої таланти та творчість. Поробки з глини, фетру, картини з алмазної мозаїки, вишивка власної вишиванки, читання улюбленої книжки та гра на фортепіано - ось чим особливі діти дивували пухнасту каністерапевтку.
Сподіваємося, що наступний рік подарує усім учасникам реальну зустріч в мирному Херсоні.
![](images/gallery/lib/small/11/23293d4b76beffef.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/262fb6bbd8005781.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/628fb416348db484.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/1ba39cfc2097228d.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/d397cb575ffbb7c1.jpg)