Науково-технічні

Науково-технічна література

 

ukrtechlibrary.wordpress.com

Українська технічна література -- книги та підручники по технічним і пов'язаним з ними дисциплінах.

www.sci-lib.com


Велика наукова бібліотека. Майже 2000 оцифрованих книжок з математики, фізики, біології, техніки, програмування та інш. Основний формат DjVu. На сайті діє форум для тих, хто шукає книги або сам публікує їх у мережі.

www.nehudlit.ru


НеХудожня бібліотека. Електронні копії книг з математики, фізики, хімії, біології, медицини, астрономії, геології, філософії та інших наук.

www.techlibrary.ru


Технічна бібліотека. Книги розташовані в алфавітному порядку та за авторами. Закачування матеріалів з власного сервера. Мінімалістичний дизайн.

www.mister-grey.narod.ru


Електронна технічна бібліотека. Представлені книги по електроніці, мікроконтролерам, програмуванню, цифровій обробці сигналів, нейронних мережах, системам автоматичного управління, моделюванню, дискретній математиці, метрології, CAD-системам, теорії вірогідності, мережам передачі даних та іншим технічним дисциплінам.

www.diagram.com.ua


Безкоштовна технічна бібліотека. Ви можете без реєстрації викачати багато цікавих книг, журналів, збірок, електронних довідників, а також схем і сервіс-мануалов (14662 видання, 8100 схем, 73000 статей в пошуку). Бібліотека постійно поповнюється новими матеріалами.

www.tehlit.ru


Одна з найбільших безкоштовних бібліотек нормативно-правових документів (стандарти, Гости, норми). Створення і супровід "Техліт" бібліотеки здійснюється за підтримки Інтернет-порталу "ОХОРОНА ПРАЦІ".

 
   

www.math.ru


Підручники і науково-популярні книги із математики, фізики, історії науки. Багато матеріалів, які стали настольнимі для багатьох шкільних вчителів.

 

Calendar

  1 234 5 6
7 8 9 1011 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 2627
282930    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день