Художні

Художня література

www.ukrlib.com.ua


Ukrlib - це: найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка, окрім українських книг, містить також літературну енциклопедію, біографії практично всіх письменників України, шкільні твори, учнівські рефераті, короткі перекази змісту творів і ще багато іншого.
 

ukrclassic.com.ua

Електронна бібліотека - все для вивчення української літератури. Саме тут Ви маєте можливість отримати вільний доступ до кращих творів класичної української літератури, з якими ми всі почали знйомство ще в школі.

sites.google.com/site/openbookclassic

Відкрита книга -- безкоштовна електронна бібліотека класики української та світової літератури.

www.utoronto.ca/elul/Main-Ukr.html

Електронна бібліотека української літератури Університету Торонто — класична художня література, архіви, історія.

 

www.e-kniga.ru


Повні тексти художніх творів, класична література on-line.

www.lib.ru


Електронна бібліотека Максима Мошкова. Класична і сучасна, російська і зарубіжна література, учбові матеріали, гумор. Музика, російський рок та інше.

www.proza.ru


"Проза.ру" - національний сервер сучасної прози. Проза початківців і маловідомих авторів. Можливість опублікувати власні твори. Рецензії і відгуки, форум.

www.aldebaran.ru


Проект Альдебаран - найбільша електронна бібліотека on-line. Тут зібрана безкоштовна художня, учбова і технічна література та книги різних жанрів: детективи, фантастика, російська і зарубіжна література, вірші і поезія, любовні романи, дитяча література, жіноча література, фентезі і так далі.
  У віртуальній Інтернет-бібліотеці Альдебаран ви можете викачати безкоштовні електронні книги, книги для КПК, а також почитати вірші і прозу он-лайн.

 

www.stihi.ru


Сервер надає авторам можливість вільної публікації і обговорення творів сучасної поезії. Публікація лірики, що присилається, рейтинги, інформація про авторів. Обговорення, чат. Літературний конкурс, огляди поезії від редактора.

   

www.bookz.ru


Колекція безкоштовних книг в електронному варіанті. Зручний алфавітний пошук. Можливість прочитати або викачати книги, довідники, словники, журнали.

www.koob.ru


Куб - електронна бібліотека, що об'єдную книги по науковій і популярній психології, психотерапії, езотеріці, саморозвитку та ін. Анотації до книг, відомості про авторів. Форум.

www.feb-web.ru


Фундаментальна електронна бібліотека "Російська література і фольклор" (ФЕБ) - повнотекстова інформаційна система за творами російської словесності, бібліографії, науковим дослідженням та історико- біографічним роботам.
Особливості ФЕБ: точність представлення та опису інформації, системність формування, розвинуті засоби навігації та пошуку.

www.rvb.ru


Російська віртуальна бібліотека. Класична і сучасна література з авторитетних джерел із додаванням довідково-коментуючого апарату. Технологічні прийоми, програми, публікації.

www.fictionbook.ru


"Fictionbook" - електронна бібліотека. Література різних жанрів у форматах html, txt, rtf, rb і ін.

 

Calendar

  1 234 5 6
7 8 9 1011 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 2627
282930    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день