Home Новини Виставки для батьків та освітян пропонує відділ обслуговування користувачів

Виставки для батьків та освітян пропонує відділ обслуговування користувачів

17.06.2021 09:36

Літо – традиційний час для сімейного відпочинку, і зараз у Гончарівці можна зустріти користувачів різного віку, які приходять усією родиною.

Саме для них стануть у нагоді книжкова виставка «У центрі Всесвіту – дитина!» та виставка-заклик «Булінг – потрібно негайно діяти!».

Найновіші книжки, щойно отримані бібліотекою, розкривають різні аспекти батьківства і виховання як наймолодших членів родини, так і підлітків, а також самовиховання мами й тата. «Як бути класним татом», «Як пригорнути кактус?», «Моя дитина – інтроверт», «Як перевиховати егоїстичну дитину (або її батьків)», «Дистанційне навчання: психологічні засади», «Здоров’я дитини в сучасному інформаційному середовищі» – у цих та багатьох інших виданнях батьки знайдуть відповіді на свої численні питання, які виникають щодня.

Актуальність виставки про булінг важко переоцінити, адже дитина дорослішає і з родинного кола потрапляє в освітнє середовище, де може стикнутися із проявами цькування і знущання, різними формами психологічного і навіть фізичного насильства. Як запобігти цьому явищу? Що робити, коли дитина в школі познайомилась із поняттям «булінг»? Виставка-заклик, присвячена булінгу, допоможе знайти відповіді на ці питання, ознайомить із моделями профілактики булінгу та напрямами побудови толерантного суспільства, де порушення права дитина на повагу до її гідності захищає закон. Також виставка підкаже, куди телефонувати у випадку булінгу, як протидіяти кубербулінгу та де знайти інформаційну підтримку з цих актуальних питань.

Чекаємо на вас у відділі обслуговування користувачів Гончарівки (ІV поверх)!

І нехай літо буде корисним і безпечним для кожної дитини та її родини!

Calendar

  1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27 28 2930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день