![](images/pages/lib/news_1/stvoryuemo-diva-svoimi-rukami-8o3.jpg)
Крок за кроком, петелька за петелькою – і ось ми вже маємо перші результати!
І нехай їм ще далеко до ідеалу, проте перший виріб для кожної майстрині є найбажанішим, найгарнішим. Адже це – втілення в життя нашої мрії, підтвердження нашого поступу в саморозвитку, місток до подальших звершень.
Та сьогоднішній успіх майстринь – лише початок. Тож на черговій зустрічі в майстерні радості «Творимо й витворяємо» кипить робота. Дівчатка разом зі своїми мамами продовжують оволодівати абеткою в’язання гачком. Ми закріпили пройдений матеріал: першу петлю, ланцюжок із повітряних петельок, стовпчик без накиду, й попрактикувалися в збільшенні та зменшенні петель під час в’язання полотна. Пригадали способи передачі даних операцій схематично та за допомогою умовних позначень. І, звісно ж, – провели час за приємним спілкуванням.
![](images/gallery/lib/small/11/0de70da4b5714fbe.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/14ff0a5eb9460929.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/a210a7234d7757b0.jpg)