Співробітники сектору обліку користувачів першими зустрічають усіх відвідувачів бібліотеки, проводять оглядові екскурсії закладом. Тут вас ознайомлять із правилами користування та структурою книгозбірні, її послугами, документно-інформаційними ресурсами; спеціалісти повідомлять про масові заходи, які організовує Гончарівка.
Працівники підрозділу здійснюють електронну реєстрацію користувачів; видають читацькі квитки; ведуть щоденний статистичний облік основних показників роботи бібліотеки; готують зведені статистичні дані.
Зав. сектором: Дереш Наталя Олександрівна
1-й поверх
Тел.: (0552) 26-63-97
![](images/gallery/lib/small/9/404c83e1617d447f.jpg)
![](images/gallery/lib/small/9/ca2335291751884b.jpg)
![](images/gallery/lib/small/9/8cbcae1d3889831d.jpg)
![](images/gallery/lib/small/9/389afb0761595201.jpg)