Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00
Part`s menu

Змінюючи правила гри

В81834
316.46

Е 85
Еспрі Дейв.
Змінюючи правила гри: як лідери, новатори та візіонери перемагають у житті : [46 науково обґрунтованих та ефективних законів для тих, хто хоче стати щасливішим, здоровішим та успішнішим]/ Дейв Еспрі ; [пер. з англ. О. Макарова ; провід ред. Н. О. Міщенко] - Харків : Віват, 2021. - Прим.: с. 365-382. - 382 с. - (Саморозвиток), ISBN 978-966-982-304-5
Предметні рубрики: Лідерство -- Соціальна психологія
УДК: 316.46:316.6
Жанр: Non-fiction

Аннотация:

Прагнучи щось змінити у власному житті, ви можете дотримуватися перевіреного шляху та наслідувати стандартні приклади. Натомість автор цієї книжки пропонує орієнтуватися на тих, хто змінює правила гри, іде всупереч звичним методам та сміливо ризикує. Він опитав понад 450 людей, які змінили світ завдяки своїм відкриттям: науковців, що здійснили проривні дослідження, психологів, митців, бізнес-лідерів. Ці новатори й вам допоможуть бути у виграші: вони порадять, як позбутися страхів, перестати зациклюватися на негативному досвіді, мати здоровіший сон, вийти за межі шаблонів мислення, і запропонують ще безліч перевірених способів щодо того, як поліпшити самопочуття та продуктивність.

Photo Collection

Цитаты

  • "Правильний вибір слів має більше значення, ніж ви думаєте, - і не лише для людей, з якими розмовляєте, а передусім для вашої нервової системи. Те, що ви говорите, визначає межі та переважно формує вашу долю. Несвідомо вживаючи слова, які послаблюють вас, ви перестаєте вірити собі, а інші починають сумніватися у вашій чесності. Ті, хто змінює правила гри, навмисно вибирають переконливі слова, щоб зміцнити довіру до себе та аозбутися штучних самообмежень. Тож досить намагатися - робіть!"
  • "Фішка в тому, що, прагнучи стати кращою людиною, ви маєте увесь час підштовхувати мозок до ефективніших дій, а не шукати виправдання невдачі. Це не означає, що потрібно робити все, про що вас попросять. Якщо не вважаєте щось вартим часу й зусиль, можете чітко та чесно (і чемно!) сказати "ні". Однак якщо вирішили за щось узятися, виконайте його якнайкраще".
  • "Навчіться поставати перед ірраціональним страхом критики та невдачі й усе одно робити те, що маєте. Коли навчити тіло менше боятися невдач, воно вивільнить дуже багато енергії, яку зможете використати на будь-що. Страх невдачі призводить до невдачі. Не поступайтесь, а "хакніть" його".
  • "У всі часи людей, які пропонували щось нове, безперервно критикували, зневажали, а іноді їм робили й гірші речі. Приготуйтеся до критики - і мчить уперед, попри всі перешкоди. Навчіться спокійно сприймати критику й радісно йти своїм шляхом. Бути посередністю - це останнє, що вам потрібно".
  • "Прощення - найпотужніший спосіб поліпшити продуктивність. Пробачайте так само палко, як працюєте над своєю метою - і пізнаєте енергійність та щастя на новому рівні".
  • "У всьому потрібно шукати золоту середину. Зазвичай це усвідомлення того, що будь-які складнощі роблять нас сильнішими та стійкішими. Не примушуйте себе щось відчувати, якщо до цього не готові. Тут не йдеться про те, щоб постійно бути щщасливим і всміхатися. Часом трапляються справді складні ситуації, тож негативні емоції в таких випадках потрібні. Прость візьміть собі за звичку шукати й позитивні нюанси".

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

Передмова

(уривки)

    ...Застосовуючи техніки, викладені в цій книжці, я нарешті перестав марнувати анергію на накази мітохондрій і почав спрямовувати її на справді важливі речі. Тоді я помітив, що коли роблю це, то успіх приходить сам собою, як побічний ефект усування его й переслідування справжньої мети.

    А мета в кожного своя. Ця книжка не вчитиме вас, що робити. Вона радше дасть дорожню карту, що допоможе розставити пріоритети, і підкаже техніки, завдяки яким ви помітно збільшите ефективність на шляху до мети. Послідовність дій має значення. Якщо намагатиметеся випробувати інструменти й техніки, перш ніж визначите пріоритети, нічого не вдасться. Однак, досліджуючи пріоритети тих, хто змінює правила гри, визначаючи власні пріоритети, а потім вибираючи в цій книжці найвідповідніші способи як досягти мети, ви зможете поліпшити найважливіші сфери свого життя. 

 

   "Поради Дейва Еспрі надихнуть читачів і допоможуть їм розкрити в собі все найкраще. Автор ділиться фішками, про які дізнався і які випробував на шляху до яскравого життя".

Вільям Сірс, доктор медицини, автор понад 45 книжок про здоров'я та батьківство.

Calendar

       1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031