Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00
Part`s menu

Прогулянка Місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам'ятовування

В81327
159.953

Ф 74
Фоєр Джошуа.
Прогулянка Місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам'ятовування/ Джошуа Фоєр ; [пер. з англ. Є. Ніколаєвої ; голов. ред. О. С. Кандиба] - Харків : Віват, 2020. - 302, [1] с. - (Саморозвиток), ISBN 978-966-942-858-5
Предметні рубрики: Пам'ять -- Пізнавальні процеси
УДК: 159.953.3
Жанр: Non-fiction

Аннотация:

Майже сорок днів на рік більшість витрачають у спробах пригадати про те, що забули. Джошуа Фоєр колись теж був таким. Проте лише за один рік тренувань він потрапив у фінал чемпіонату США із запам’ятовування і на власний подив здобув перемогу.
Ця книжка змінить ваші уявлення про те, як працює людська пам’ть. Автор поведе читачів у дивовижну мандрівку: ви дізнаєтеся безліч цікавого, від класичних методів, що їх застосовував Цицерон, до сучасних технік «інтелектуальних спортсменів». Книжка Фоєра — це заклик відродити мистецтво запам’товування, яке навіть нині, у добу смартфонів, стає дедалі актуальнішим.

Photo Collection

Цитаты

  • "Ніколи ще роль пам'яті в культурі не слабшала так стрімко, як сьогодні, і ніколи раніше в нас не було такої нагальної потреби удосконалювати свої здібності пам'ятати. Наші спогади роблять нас тими, хто ми є. Вони зберігають наші цінності та глибинні риси нашого характеру. Змагатися, щоб з'ясувати, хто краще запам'ятовує вірші, може, і даремна справа, але суть цих змагань насправді в тому, щоб протистояти забудькуватості, розкрити одвічні здібності, які багато хто з нас втратив".
  • "...удосконалювати пам'ять не означає тренуватися заради виконання ефектних трюків на вечірках; це значить, що ми пробуджуємо в собі щось глибинно людське, щось таке, що є самою людською сутністю".

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

Мистецтво запам'ятовування Джошуа Фоєра.

    Майже сорок днів на рік більшість людей витрачають у спробах пригадати те, про що забули. Джошуа Фоєр колись теж був таким. Проте лише за один рік тренувань він потрапив у фінал чемпіонату США із запам’ятовування і — на власний подив — здобув перемогу. Ця книжка змінить ваші уявлення про те, як працює людська пам’ять. Автор поведе читачів у дивовижну мандрівку: ви дізнаєтеся безліч цікавого, від класичних методів, що їх застосовував Цицерон, до сучасних технік «інтелектуальних спортсменів». Книжка Фоєра — це заклик відродити мистецтво запам’ятовування, яке навіть нині, у добу смартфонів, стає дедалі актуальнішим.
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Взято з сайту livelib.ru.
 

Экранизация, другие видеоматериалы

Поговоримо про книги, які допоможуть покращити вашу пам'ять (про книгуДжошуа Фоєр "Прогулянка місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам'ятовування" з 1хв.45с.)

Calendar

       1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031