29 березня відбулася перша зустріч у бібліотечному просторі «Незламна бібліотека». Основною аудиторією стали учасники бібліотечних інклюзивних проєктів – члени ГО «Аутизм. Особливий всесвіт». Спочатку гості згадували відому німецьку казку «Бременські музики» та за допомогою театру камішібай, обговорювали персонажів, а потім ділилися емоціями після перегляду.
Особливо цікавим стало знайомство з ручкою, що розмовляє. Діти не тільки змогли прочитати книжки за допомогою гаджета, але й дізналися, як співають ті чи інші птахи. Найбільш захоплюючим стало порівняння «голосу» тих птахів, які у природі є найближчими родичами.
Невимушена атмосфера, цікаві та яскраві книжки, сучасна інтерактивна техніка, що сприяє пізнавати та навчатися, - усе це дозволило нашим користувачам провести час приємно та корисно. Закінчилася зустріч смачним чаюванням.
Нагадаємо, реалізація проєкту «Арт-укриття «Незламна бібліотека» стала можливою завдяки грантовій підтримці від «House of Europe».
![](images/gallery/lib/small/11/660208ac71c4651d.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/dc53921312f017ec.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/e7d333c09f5e4faa.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/ef2406574d4680a3.jpg)
![](images/gallery/lib/small/11/9632c3c0ef8b8c53.jpg)