Супербатьки

В81329
159.922.7

Р 18
Райшер Еріка.
Супербатьки: 75 успішних стратегій виховання/ Е. Райшер; пер. Т. Заволоко, голов. ред. В. Александров - Київ : КМ-БУКС, 2020. - Прим.: с. 203-205. - 208 с., ISBN 978-617-7498-17-8
Місце зберігання: Абонемент (1)
Предметні рубрики: Діти -- Сімейне виховання -- Психологія
УДК: 159.922.7:37.018.1
Жанр: Non-fiction

Аннотация:

«Супербатьки» — повний посібник з виховання, побудований на дотриманні 75 досить простих, однак по-справжньому ефективних правил. У ньому ви знайдете безліч корисних практичних порад стосовно розв’язання проблем, з якими батькам доводиться стикатися мало не щодня. Йдеться, зокрема, про аналіз можливих сценаріїв поведінки, приклади розподілу обов’язків в родині, принцип визначення основних пріоритетів. Досить докладно розповідається про такі ключові у справі виховання дітей техніки, як переосмислення, емпатія, повторення, справедливе попередження, припинення дії, винагорода, тренування емоцій. Загалом мета цього видання — допомогти вам створити сімейне життя своєї мрії. Для сучасних батьків, які постійно прагнуть до самовдосконалення.

Photo Collection

Цитаты

  • "По-перше, виховання залежить від розуміння дитини, вміння дорослих утриматися від осуду, а також від обратного моменту. Те, що добре підходить одній дитині, може не спрацювати з іншою або може взагалі не спрацювати, оскільки для цього було обрано невдалий момент. Зважаючи на мінливість настрою і обставин, слід добре розуміти, що відбувається і чого необхідно очікувати. Тож, опираючись на дані, можна варіювати стратегію і підхід."
  • "Якщо, приміром, вранці ви посварилися з колегою по роботі, слід розуміти, що цей конфлікт може впливати на вас після закінчення робочого дня. Тож коли ви повертаєтеся додому після роботи, намагайтеся уникати несподіваної втрати контролю над собою. Якщо ви почуваєтесь самотніми чи пригніченими, варто добре обміркувати свої думки і почуття, це дозволить вчасно зупинитися та вирішити, що робити, а не просто реагувати."
  • "Стосунки - ніби танець. Якщо один партнер змінює темп чи рухи, напарник має підлаштовуватися під нього. Насамперед це стосується дітей. Тому наступного разу, коли вам захочеться, щоб діти менше скиглили та уважніше слухали, пам'ятайте : щоб змінити поведінку власних дітей, ви повинні почати з себе."

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

Великий антрополог Маргарет Мід не раз повторювала, що не може зрозуміти, як у суспільстві визначають пріоритети:щоб керувати автомобілем, будь-яка особа, згідно з законом, повинна отримати водійське посвідчення, проте ніхто не вимагає від неї документа, який би підтверджував її здатність виховувати дітей. Якби ставлення до виховання змінилося, книжка доктора Райшер була б визнан основним навчальним посібником для батьків. Добре продумане, гарно написане і належним чином оформлене видання.

  Михай Чиксентмихаї, заслужений професор з психології і менеджменту, автор бестселера "Потік: психологія оптимального досвіду".

 

У цій книжці міститься безліч корисних практичних порад та настанов, нею мають послуговуватись усі батьки від дня народження дитини.

Доктор Мадлен Левін, автор бестселерів "Ціна успіху" і "Навчайте своїх дітей правильно".

 

"Супербатьки. 75 успішних стратегій виховання" - це книжка про виховання, яку потрібно тримати під рукою. У жодній іншій ви не знайдете настільки ретельно підібраних, вивірених і до того ж заснованих на результатах наукових досліджень порад для батьків. Маючи щодня хоча б дві хвилини вільного часу, ви встигатимете підібрати "стратегію" виховання, яка відповідатиме потребам саме цього дня, і виконуватимете свою батьківську місію з великою радістю, легко і професійно. Ви обов'язково повинні придбати цю книжку!

Крістін Картер, доктор наук,автор книг "Золота середина" і "Як виростити щастя".

Calendar

  1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 171819
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день