Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

Сила волі

В78433
88.352.2

М 15
Макґоніґал Келлі.
Сила волі: шлях до влади над собою/ К. Макґоніґал; пер. І. Павленко, голов. ред. О. Дубчак - Київ : Наш формат, 2017. - Бібліогр. в прим.: с. 242-[264]. - 263, [1] с. - (Світоглядна література), ISBN 978-617-7513-32-1
Предметные рубрики: Воля -- Самовиховання
УДК: 159.947.3
Жанр: Нон-фикшн

Аннотация:

Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книжці.

Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.

Аннотация библиотекаря:

Усі ми маємо проблеми із силою волі. Ми усвідомлюємо, що сила волі – здатність контролювати свою увагу, емоції та бажання – впливає на здоров’я, матеріальне становище, стосунки з іншими людьми й кар’єру. І розуміємо, що потрібно контролювати кожен аспект свого життя: що ми їмо, робимо, говоримо чи купуємо. Однак сила волі часто-густо нас підводить і нам не завжди вдається себе контролювати. Основною проблемою на шляху до досягнення своїх цілей науковці називають брак сили волі.
Книга «Сила волі. Шлях до влади над собою» науковця Келлі Макґоніґал – це книга, що пояснює науку про самовладання, та як його можна скерувати в напрямку покращення власного здоров‘я, щастя та продуктивності. Ви дізнаєтесь, що таке сила волі, як вона працює та чому така важлива. Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власного потенціалу.
Сила волі – це взаємодія тіла та розуму; біологічна функція, яку можна вдосконалити за допомогою мислення, тренування, правильного харчування та здорового сну.
Прочитавши цю книжку, ви краще зрозумієте себе й оберете власний набір стратегій самоконтролю.
Ласкаво просимо до курсу з розвитку сили волі!

Фотоматериалы

Цитаты

  • "Сила волі — це здатність опановувати три вміння: «я буду», «я не буду» та «я хочу» — вони й допомагають вам досягти мети (або ж не вскочити в халепу)".
  • "Якщо вночі ви спите менше шести годин, існує велика вірогідність, що ви взагалі не пам’ятаєте, що таке сила волі. Незначне, але хронічне недосипання підсилює стрес, позбавляючи здатності опиратися імпульсивним бажанням і спокусам".
  • "Будь-який м’яз можна зміцнити тренуваннями: біцепси — вправляючись зі штангою, а великі пальці — набираючи текстові повідомлення. Якщо самоконтроль — це м’яз (навіть у переносному розумінні), його теж можна натренувати".
  • "Якщо ми намагаємося зберегти енергію, відлежуючи боки на дивані, то можемо втратити й ту дещицю сили, що в нас є. Однак і щоденні марафони для сили волі призведуть лише до цілковитого краху. Тренуватися потрібно, наче мудрий спортсмен, — розширюючи межі обережно і поступово".

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

Дотепне й легке для читання дослідження, яке робить філософію сили волі доступною кожному з нас.

Time.

 

 

«Сила волі» — це новий тип книжки із саморозвитку. Макґоніґал з наукового погляду пояснює «чому», використовуючи стратегії «як». Вона написала маст-рід для кожного, хто хоче змінити своє життя як у дрібних аспектах, так і на глобальному рівні.

Book Page.

 

 

Кожен окремий розділ є корисним. Та поєднані в книжку, вони насправді можуть змінити ваше життя. Якщо ви хочете скинути зайву вагу, побудувати успішну кар’єру, позбутися шкідливих звичокЗрештою, якщо ви ЛЮДИНА, вам варто прочитати цю книжку.

Library Thing. 

 

 

Це рішення для хронічно лінивих.

USA Today.

Экранизация, другие видеоматериалы

Макґоніґал Келлі "Сила волі" (огляд книги).

Календарь событий

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 252627282930
31